Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezt mondja akkor hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja akkor hogyan értsem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel nagyon jóban lettünk. Mikor nagyon féltem az egyik dogától, adott nekem egy kis kikiricset hogy ne féljek. Illetve előtte is felajánlotta hogy segít a felkészülésben. Mikor a haverjaival beszélgetett, kicsit úgy éreztem hogy nem tudok rákapcsolódni a témájukra, jobb ha hazamegyek, de ő marasztalt hogy szálljak be dumálgatni. Volt hogy a kis baráti társaságunk együtt ment röpizni, én akkor játszottam először, és mondtam hogy a többiekhez képest nem vagyok túl jó, de ő biztatott, hogy de jól csinálom. Egyszer írásban mondta nekem hogy szép vagyok, személyesen pedig sokszor néz és ha ránézek, rám mosolyog. Mindig odajön hozzám beszélgetni. Mikor nem szóltunk egymáshoz, akkor mondták nekem, hogy látszik rajta, hogy szeret.


Szerintetek ez a szeretés ez szerelmi?



17/L



2021. ápr. 12. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Baráti
Szerelmes
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt bem mondom hogy szerelmes, de szerintem egész biztos hogy tetszel neki
2021. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmi nem is, de valszeg tetszesz neki
2021. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély nem kevés, hogy begyüssz nekije.
2021. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ez a szeretés ez szerelmi?"

Nem az a kérdés, hanem az, hogy te mit érzel... Ha semmit, ha csak jól jönne a kirakatba, akkor hagyd őt! Ha viszont szívesen vagy vele, próbáld jobban megismerni!

2021. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
aranyosak lehettek
2021. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!