Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akinek van/volt kapcsolata...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van/volt kapcsolata 15-16 évesen, mivel jellemeznéd a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Szerinted gyakori az hogy valaki ebben a korban évekre szóló kapcsolatot talál?


Köszi!


2021. ápr. 15. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6 èves kapcsolatom volt ennyi idősen. Együtt nőttünk fel úgymond. Aztán mindketten vàltoztunk, nem maradtunk együtt. De mai napig jó érzés látni, és egyikünk sem felejtette el. Azóta pedig eltelt 15 év
2021. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én egy éve vagyok együtt a párommal, és szerintem ez még nagyon sokáig így lesz :D
2021. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal a 16. szülinapom előtt jöttem össze a mostani barátommal. Én azt láttam,hogy a kortársaim a párjaikkal mindig veszekedtek, vitáik voltak, mert ebben a korban szerintem az egyik fél minden esetben, van hogy mindkét fél önző. Nekünk sosem voltak vitáink, mindent meg tudunk beszélni.. már 2 éve 6 hónapja együtt vagyunk nem szakítottunk közben egyszer sem. 18/L
2021. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen jöttem össze a barátommal, most 17 vagyok. Én is egyetértek 3assal a környezetemben a legtöbben sokat veszekszenek, se veled, se nélküled kapcsolatuk van, másokkal ismerkednek közben. Én úgy gondolom hogy jól egymásra találtunk a párommal. A fontos dolgokban megegyezik a véleményünk és hasonló az értékrendünk, így komolyabb veszekedéseink nincsenek is.
2021. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!