Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy 5 éve az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 5 éve az iskolában megláttam egy lányt és azóta se tudom ki verni a fejemből pedig van barátja, valaki valami tippet adni hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően szép lány lehet azért
2021. ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
kamu
2021. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Neked azóta volt már valakid vagy legalább tetszett meg valaki? Mert ha utóbbi akkor én is így vagyok. Másfél éve van egy fiú akihez valahogy mindig visszatérek, pedig még nem beszéltünk soha. Hiába láttam azóta olyan srácokat akik bejöttek, hiába írták páran hogy nagyon bejövök nekik, hiába akarnak páran tőlem komoly kapcsolatot, én az egésszel csak játszani tudok. Az a srác lett volna akit szeretni tudtam volna úgy igazán, a többi iránt nem érzek semmit. De elrontottuk a sráccal. Amikor ő közeledett (legalábbis megpróbált jeleket küldeni) akkor én kerültem, ignoráltam és elmentem ha odajött. Most amikor leesett hogy mit tettem próbáltam kijavítani de most ő fúj visszavonulót, pedig még mindig érdeklem azt tudom. Nem vagyunk osztálytársak csak egy suliba járunk. Habár ő végzős és idén ballag, többet pedig nem fogom látni soha. Most ugye online tanítás is van ezért pár napja volt az utolsó nap hogy láttuk egymást. Többet pedig soha.

Akárhányan tetszedtek meg még utána, csak "visszatértem hozzá". Nagyon remélem hogy el fog múlni ez az érzés mert hanem bele fogok betegedni abba hogy nem láthatom többet soha.

Neked pedig szurkolok hogy találj valakit aki ugyanúgy érez mint te és megtalálod a boldogságot.😇

16l

2021. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Én egy fagyizóba láttam meg 10 évesen egy lányt, szőke, nem volt valami vékonyka( azért is tetszett) olyan lelkesen nyalt:D Úgy néztem hogy fel is tűnt egy nőnek XD Na, őt sem tudom kiverni a fejemből, ez ilyen:D
2021. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Szinte mintha engemet írtál volna le, nagyon hasonlóan történt velem is ahogyan leírtad, én most fogok le érettségizni Honvéd iskolában, és én már 3 éve nem láttam csak facen( mert nem oda jár) És nagyon hiányzik pedig csak egyszer beszéltem vele, mit tudok tenni hogy ne hiányozzon? nagyon fáj ez az egész. Valaki valami tippet tud adni hogy hogyan tudnám kiverni a fejemből?
2021. ápr. 18. 12:32
 6/6 Hanna S válasza:
100%
Ha az fb-n se nézed akkor könnyebben ki tud menni a fejedből
2021. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!