Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni, párkapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, párkapcsolat ügyben? Eléggé tehetetlen helyzetben vagyok én jelenleg. 5 hónap múlva töltöm 17. életévemet. Kezdem egyre jobban azt érezni, hogy szükségem van egy lányra, akit tudok szeretgetni. Hogyan kezdjem? Kéne jogsi és autó is

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha autó és jogsi kell akkor menj dolgozni hogy legyen pénzed ezekre
2021. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék is nyári gyakorlat után valami diákmunkát, amiből amúgy akkora összeg képtelenség, hogy kijönne. A másik meg aztán az, hogy van rajtam némi súlyfelesleg, amit azért nem ártana leadnom.. Hogy veszik ezt a csajok? Ezért félek a találkozóktól, így inkább fejembe vettem, hogy előbb elintézem ezeket a dolgaimat és a súlyfelesleget leadom. Bár sajnos ezekre idő is szükséges, nem valami kevés.
2021. ápr. 18. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyári meló, nagyon sok olyan van amivel elég jól tudsz keresni, és a jogsi meg is lenne. Autót már barátságosabb áron is tudsz venni, de ehhez lehet már segítség kéne. Vagy suli mellett melózol és gyűjtöd.. Van olyan hogy szombat, vasárnap mész melóba pl mert akkor szabad vagy. Én úgy csináltam:)
2021. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A súlyfelesleg egyénfüggő is, mindkét oldalról. Én felesleggel ismertem meg a párom és egy hajszállal jobban tetszett is úgy, kicsi pocakkal, mint most, hogy semmi hasa nincs.

Másrészt neki nem is állt rosszul az a +10 kg, így nyilván nem befolyásolt az ismerkedésben.

A jogsi meg autó 17 évesen nem a legfontosabb dolog. Persze, kezdd el, csináld meg, jó ha van. De annyi idősen busszal is simán eljártunk randizni. Most, hogy nagyobb kaliberű utazásaink vannak, (értsd ezalatt mondjuk az itthonról egyetemre beutazást) hasznos ha van, de még oda is inkább tömegközlekedéssel megyünk.

2021. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A jogsi nyilván nem rossz ha van, de ha egy lánynak kocsi nélkül nem tetszel, kocsival se fogsz. Amúgy pedig ne úgy álj hozzá, hogy kéne majd egy nő. Akkor kezdj el közeledni valaki felé, ha nem csak úgy akarsz majd egy barátnőt, hanem tényleg lesz egy lány aki tetszik neked.
2021. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

De amugy ahhoz hogy csajt szerezz neked miért kell jogsi meg kocsi?

A súlyfelesleg leadását becsülöm hogy tervezed, de isten őrizz hogy olyan csajt szedj össze akinek a kocsid miatt fogsz bejönni. Nekem is van kocsim, és nem is egy csöves suzuki de olyan csajjal szóba se állok aki arra megy hogy hordjam ide-oda.

(jó amugy menő dolog 17 évesen hogy kocsival jár az ember, én pl havi 10e km-t vezettem kb tavaly)

18/F

2021. ápr. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is nézz ki magadnak egy olyan lányt, aki egyedül van. Tedd le a jogait, aztán írj rá. Ha szimpatikusnak találod, akkor hívd el sétálni, utána pedig randira.
2021. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem például ha elhívna egy szimpi srác egy kólára pont nem erdekelne a kocsi, jogsi, meg hasonlók. A mai világban a palik sajnos nem erre mennek, nincs tokuk ha szabad igy fogalmaznom.. Nem kérdeznek ra nyiltan hogy lenne e kedved menni valahova, hanem kerulgetnek, utalnak ra, meg hasonlók. Szerintem menj el diakmunkazni, biztos lesz ott valaki aki szimpatikus, es ne felj cselekedni. Ne a kulsosegekre menj, mert valamit mindig fogsz talalni. Most kocsi, aztan jogsi, aztan sajat haz, aztan ez, az, es ott vagy 30 evesen ugy hogy meg mindig nem volt senkid. Sietek, szóval ha osszevissza picit, bocsi. De azert remelem ertheto mit akartam mondani... sok sikert. 17/l
2021. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, amugy nem tudom abba mi kivetni való van hogy leírtam hogy szerintem ahhoz hogy valaki csajozzon nem az a legfontosabb hogy kocsija legyen. Nekem is van, de előtte se volt bajom a csajozással, ha meg előtte lett volna most is lenne :D
2021. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!