Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat? Több lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lett egy barátnőm, (1 éve ismerem), aki 2 órára lakik tőlem, nem tudom hogy oldjuk meg.

Itt aludni még nem tud, mit ajánlotok, jelen helyzetben, járvány ügyileg és mint kapcsolat terén, heti hány talit javasoltok?

Válaszaitokat nagyon köszönöm!



2021. ápr. 19. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én barátom másfél órára lakik tőlem. Heti 1x találkozunk, ha úgy alakul 2x. Vagy én megyek hozzá vagy ő jön hozzám. Ilyenkor az egész napunkat együtt töltjük. Értsd reggel 9kor felszállok a buszra és haza a lehető legkésőbbivel megyek

2021. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ez nehéz ügy, de lassan nyitnak a vendéglátó helyek. Attól, hogy ottaludni nem tud, azért átmehettek egymáshoz, nem? Szerintem amíg nem tudtok egymásnál aludni, addig heti 1 max 2 tali, de azok egész naposak, reggeltől estig. Ha már ott tudtok aludni, akkor mondjuk péntektől vasárnapig együtt, mert nem jó sokat utazni.

2021. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat, a heti 1 tali lesz a befutó.

Köszönöm!

2021. ápr. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!