Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem 'vissza'?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem 'vissza'?

Figyelt kérdés

Egy éve kb megismertem egy srácot, elsőnap minden jó volt. Aztán ignorált, letiltott, újrabrjelölt, majd 6 hónapig néha beszéltünk neghasonlóak. Egyszer kitörölt majd én bejelöltem újra és most itt tartunk. Basic beszelgetés megvolt már. Mit tegyek?

Messze lakik, sok szar volt köztünk már de én még mindig akarom, szeretem.



2021. ápr. 21. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell változtatni a gondolkodásodat, mert így csak szenvedni fogsz a kapcsolataidban. Aki eltűnik az nem komoly. Egy normális kapcsolatban napi kapcsolat van.
2021. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss ilyen után
2021. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Meg kenne tanulnod, hogy ami nem működik, akkor ne akarj újra kezdeni...

2021. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek szeretnéd visszaszerezni???

Te magad mondtad, hogy köcsög volt veled. Ilyet ne szerezz vissza! Csak rosszabb lesz. Keress másik srácot, aki rendesen, mint ő!

2021. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed, hogy szereted, de ez csak egy vágy, amire ő nem méltó.
2021. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

" ignorált, letiltott, újrabrjelölt, majd 6 hónapig néha beszéltünk neghasonlóak. Egyszer kitörölt"

Erre vissza akarod szerezni? Ne már...

2021. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg

Én fiú vagyok, ugyan ezt csináltam egy lánnyal

2 évig rohantam utána, 4x kioffolt és mostmár nagyon elegem van, most jönne vissza, de alig várom hogy kioffoljam

Az ilyennek úgy sincs jó vége, ha fiú vagy ha lány ebből nincs happy end

Én azt tanácsolom neked hogy hagyd mert veled még nagyon kedves se volt mert mivel azt mondtad hogy az 1. nap után ignorált. Nekem volt annyi szerencsém hogy 2 hónapig jóba voltunk

2021. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!