Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a helyzet hogy van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet hogy van egy csaj akinek már év elejétől bejövök viszont nekem nem épp az esetem.Próbáltam úgy tenni mint ha nem venném észre.Most visszamentünk a suliba és most a barátnője is rajtam lóg.Hogy mondjam el nekik? pls help

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok

2021. ápr. 21. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi,de nem vagy az esetem,nem akartalak megbántani ezért nem mondtam el. Ennyi elég neki. Ismerős a szitu,mondjuk belém az osztályfőnök lánya bolondult .... xD
2021. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Inkabb dugd meg.
2021. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Ritkán van olyan, hogy egyszerre két csaj is oda van egy srácért. Én a helyedben kihasználnám a lehetőséget, de persze csak akkor, ha nem bűn ronda a két leányzó.

Ha egyáltalán nem érdekelnek, akkor mondhatod nekik, hogy más lánnyal ismerkedsz, vagy hogy már van barátnőd. Keményebben csak akkor kell szólni nekik, ha ezek után sem állnak le.

2021. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Hogy? Én ezt nem értem. Van olyan suli, amelybe már visszamentek az emberek?
2021. ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Határon túlról vagyok :))
2021. ápr. 22. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Ó értem. Pillanatra nagyon meglepődtem. Irigyellek...
2021. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!