Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hanyagol el a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el a párom?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve együtt vagyunk a párommal. De az utobbi 1 hónapban alig találkozunk.

Minden egyes nap haverokkal van, velük tölti minden idejét mostanság.

2 utcával arréb lakik csak tőlem. Mégsincs az, hogy legalább egy órára át jönne.


Mikor rá kérdezek messengeren, hogy miért csinálja ezt, akkor azt válaszolja, hogy "Kell velük is lennem. Kell a ki kapcsolódás. Te is menj ki, ne legyél antiszociális!"


Probáltam találkozni vele. Ha felhívom, akkor kinyom.


Mondtam neki, hogy menjünk el a hétvégén valahova, kettesben. Mint mikor elején voltunk a kapcsolatunknak.


Ezt válaszolta: "Most nem jó. Hétvégén a spanokkal megyek Árkádba, meg a Spanom születés napjára is meghívtak engem. De téged nem hívtak meg, szóval inkább ne gyere."


Megunt már? Vagy mi történik?


16év-lány



2021. ápr. 27. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége van. Menj el te is egy új pasival valahova.
2021. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá! Ez jó bunkó már bocs.
2021. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Fél évvel ezelött minden más volt.


Amit csak szemem-szám megkívánt mindent megadod, nem számított mennyi pénzbe kerül.


És most nem az ajándékokat hiányolom, vagy a drága éttermeket.


Hanem az együtt töltött időt.

2021. ápr. 27. 15:09
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, nem tisztel, teljesen háttérbe szorít. Szakíts vele, biztos fájni fog nagyon, de majd jobb lesz hidd el.
2021. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Pff..már kivágtam volna. Azt megérti az ember,hogy kell neki a haverokkal is lógni,de a stílusa..agyilag zokni és nem is szeret úgy,ahogy te őt. Rádunt,még az is lehet,hogy másnak csapja a szelet..

Tedd ki,jobbat érdemelsz.

2021. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ő beszélgethet egy csomó lánnyal. Találkozhat is velük. De ha én rám ír az unokatestvérem, (nem ugyanolyan a vezeték nevünk) akkor egyből kérdőre von.


Megvan neki a messengerem, instagramom, Tiktokom, Emailom, sőt még a hívásnaplóm is.


De nekem még az email címét sem hajlandó megadni.

2021. ápr. 27. 15:21
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Hát sajnos ennek már vége van. Csak rosszabbodni fog a helyzet. Vagy szakíts vele, vagy tűrd tovább.

Még az is lehet, hogy az unokatestvéred miatt féltékennyé szeretne tenni. De erre sajnos elég kis esély van.

2021. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mostmàr úgy írom: b.szd ki a picsába. Milyen alapon ellenőrizget? Nem kell ez neked,hidd el. Idővel rosszabb lesz.
2021. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Meg vannak eléggé beteges szexuális vágyai.


Amiket én nem szívesen teljesítek neki.


Az egyik lite-osabb az, hogy mivel, hogy én biszexuális vagyok, végig akarja nézni ahogy egy lánnyal szerelmeskedek. De én ezt nem szívesen tenném...kényelmetlenül érezném magam. Még akkor is, ha ő a barátom. Valahogy szerintem ez nem tartozik senkire.


Többször is megemlítette, hogy ő akarja. De én nem.

2021. ápr. 27. 15:39
 10/20 Sárkánysömör válasza:
100%

Szia


A fiú jól láthatóan leakar építeni, de meg szeretne tartani talonba. Lehet már van neki valami kilátásba de nem biztos még.

Sajnos csak azt tudom mondani mint a többiek. B@zd ki a pitchába, találsz jobbat és érettebb gondolkodásút is ennél hidd el.


34/F

2021. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!