Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúknak milyen érzés ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak milyen érzés ha belegondolnak, hogy a kiszemeltjük egy másik fiúval van együtt(akár szexuálisan) vagy más fiúval összejön?

Figyelt kérdés
Milyen gondolataitok vannak ezt illetően?🙂

2021. ápr. 27. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Pocsék érzés.

De ez van, az élet nem csak a sikerekről szól.

2021. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szar
2021. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Rossz 😕 egyszer már volt ilyen 😕 pár napig gyötörtem magam, aztán totál elfelejtettem a lányt emiatt.
2021. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Milyen érzés? Megszokott
2021. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jaaaaj sajnalom fiuk😓
2021. ápr. 27. 23:49
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Szar. De ha közben elutasította, akkor leszarom mit csinál.
2021. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer annyira magam alatt voltam egy ilyen helyzetben, hogy búfelejtésként lecumiztam egy pasit. :$
2021. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%
ENgem az felizgat ha valaki az én nőmet meg*gja , mert akkor az engem motivált, hogy őt ledomináljam és mégjobban megd*gjam.
2021. ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Vannak bajok
2021. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
Erősebb,kutya ba...k !
2021. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Félelemérzés fog el ha valahová jelentkeznem kell dolgozni,mit tegyek? Belegondolni sem merek az interjúra (félek tőle). 😔 Miért van ez?

Félek a munkától is,lehet hogy el fogom rontani,hibázni fogok,kibeszélnek az emberek,utálni fognak,csinálok valami nagy kárt. Miért van ez nálam? Dolgoztam már diákként de ott nem sok emberrel találkoztam, ha találkoztam is emberekkel azok idősek...

Normális, hogy már most belegondolok, hogy szeptembertől egyetem és a kénköves Isten nyila is lever?

A napokban kaptam egy emailt az egyetemtől és feltörtek a régi szép távoktatás előtti emlékek. - A tanárok folyamatos hátráltatása - “Oldd meg magadnak” mentalitás - Kicseszős zh, vizsga - Szűk határidők Ezt csak az érti, akit ilyen “terrorban” tart az egyeteme....

It feels so good mit jelent?

Először úgy fordítanám hirtelen, hogy de jó érzés, de belegondolva, ezt máshogy fordítanám, szoval ez mi lenne?

Szeretnék gyereket, de rossz érzés belegondolni, hogy egyedül maradok itthon. Ti hogy vagytok ezzel?

A férjem este 8 körül érne haza és hétvégén sem tudunk itthon lenni. Szeretnék babát, de ha szülnék egy gyereket olyan érzésem lenne, mintha csak magamnak szültem volna. Nagyon jó lenne, ha a születése után mondjuk egy évig itthon lenne velünk. Emiatt arra is...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!