Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 25 évesen idős vagyok egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen idős vagyok egy 16 éves lány hoz ?

Figyelt kérdés
Jól nézz ki meg minden,kémia van

2021. máj. 2. 19:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Jól néz ki?Ezért akarsz vele lenni?Vagy tényleg szereted?
2021. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
11%
14 az alsó korhatár.
2021. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Ebben a korban ez még elég nagy korkülönbség.
2021. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Apus, te má felnőtt ember vagy, ő meg nem azt mondom, hogy gyerek, de még ahhoz is engedély kell neki a szüleitől, hogy 10 után kint maradhasson. Kémia, vonzalom, szerelem ide vagy oda, nagyon más életszakaszban vagytok, ami csak sok-sok problémát szülhet.
2021. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
9 év :/ bocsi de szerintem az kicsit sok.De ha tényleg szereted meg nem csak kihasználni akarod akkor...már csak a szüleitől kell félni.Mert azért az apja nem fogja ezt szó nélül hagyni.De ha jó benyomást keltesz akkor kitudja?Bármi sikerülhet.
2021. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%
Bejossz neki? Igen? Akk nincs min gondolkodni. Csapd alá.
2021. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%

Korban igen,de a kérdésedet olvasva más területeken talán kissé éretlen is vagy hozzá képest(persze nem biztos,lehet hogy ő sem tud a korának megfelelően kommunikálni).

Szóval semmi gond,14 elmúlt,ha tényleg van kémia akkor jó lesz az👌

2021. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is elég sok.
2021. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a lényeg hogy idős vagy-e hozzá, vagy nem, hanem azon kell elgondolkozzál hogy miért vagy olyan érzelmi/értelmi szinten hogy egy 10 évvel fiatalabb (hozzád képest) kislány társaságára vágysz.
2021. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem csak mert jól nézz ki, izgalmas a szituáció. Viszont van még józan eszem, De nem akarom kihasználni, mondta még szűz. Egy csók volt köztünk.de bejön a csajszi. Jövő heten elmennénk autókázni
2021. máj. 2. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!