Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj hogy ha én eddig abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy ha én eddig abban a hitben éltem hogy a lányok a jó és rendes fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 11:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9 azt hiszem értem. De még nem nagyon tudok érdekes dolgokat csinálni mert ahhoz kell pénz is :D


Akkor miért mondja mindenki a hogy a tini lányok a rossz fiúkat szeretik? Azt értik ezalatt amit te írtál vagy azok hülyék és még naiv lányok..?

2021. máj. 4. 19:43
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értem, hogy amikor egy filmben látsz valakit aki helyes és menő, az nyilván tetszik, de a valóságban nem kéne. A lányok nagyrészének kell egy biztis pont, tuniuk kell hogy bízhatnak és számíthatnak a srácra.

Az izgalmas dolgokhoz sem kell feltétlen pénz. Mármint ha pl motorozni akarsz ahoz igen, de már az is érdekesnek számít, ha valaki pl művészlélek. Verset és dalt írni nulla pénzel is tudsz, de ha festeni akarsz az sem kerül több 10 ezer forintba. De simán lehet csak a személyiséged izgalmas, ahoz sem kell pénz hogy jó legyen a humorod, vagy hogy téjékozott legyél és tudj érdekes dolgokról beszélni. Neked milyen hobbiaid vannak?

2021. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Oh értem köszi


Hogy milyen hobbijaim vannak?


Jelenleg csak sport, a többi tervben van. Csak ahhoz még kell egy kis idő

2021. máj. 4. 21:01
 14/18 Cassena válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Pofonokat kapsz azoktól, akik csak tettetik hogy érdeklődnek. Viszont ha egyezitek az ízlésetek pl. imád kosarazni vagy gimis kora óta folyamatosan sporthíreket néz és képben van minden eredménnyel, akkor hajrá . Meg kell találni a kapcsolódási pontot. Akármit is sportolsz lehet azt társasággal, plusz vannak mindenféle netes csoportok, ismerkedj bátran.
2021. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
15%
G*ci nagy fasz vagy jó sok pénz kell, ennyi a titka.
2021. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan osztálytársam aki nem rosszfiú, de elképesztően intelligens fest, gitározik, rajzol, olvas, kosarazik, zongorázik és ukulelén is játszik. Nem mondanám, hogy kapós a lányok körében mert nem a legszebb. Előttem már leírták, hogy azért a rosszfiúk, mert ők helyesek, de szerintem mostanság már velük sem sokan akarnak kapcsolatot. Inkább egyedül maradnak megkímélve magukat az esetleges csalódásoktól. (Környezetemen ezt látom)
2021. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Hogy kicsit tisztázzuk, a helyes srácok azért rosszfiúk, mert tudják magukról, hogy jól néznek ki, és ezért felvesznek egy egoista stílust. (Amúgy hozzáteszem, sok csúnyább fiú is felveszi a menőzést, mert ezzel kompenzál).
2021. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy mostmár rájöttél, hogy ez nem így van... csak magaddal foglalkozz, azt csináld, ami neked jó és a saját érdekeidre koncentrálj. Tudom nagyképűnek hangzik, de ez az egyetlen út a boldogsághoz.
2021. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!