Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elutasitottam egy sracot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasitottam egy sracot, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elutasitottam egy sracot (pontosabban nem hagytam hogy megcsokoljon). Nem azert, mert ne ereznek iranta valamit, hanem mert nem tudom, hogy szeretnek-e jelenleg kapcsolatot, ezert nem akartam, hogy beleelje magat.Szoval mondtam neki, hogy egyelore varnek. Azota szerintem kicsit eltavolodott tolem, es ez eleg rossz nekem. Nyilvan ertem az okat, de azota nem tudom kiverni a fejembol azt, hogy milyen jo volt egyutt beszelgetni, meg ilyesmi. Mit tegyek? irjak ra, keressem a tarsasagat,hogy vegye eszre, hogy lehet tenyleg akarnek tole valami komolyabbat?

2021. máj. 4. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez a "nem tudom, szeretnék-e kapcsolatot" dolog a legnagyobb baromság, amit ember tehet.

Mi az, hogy szeretnél-e? Ha valaki bejön, érzel iránta valamit, netán már szerelmes is vagy, akkor nem mondvacsinált elveket kell sulykolni, hanem belevágni.

2021. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, ebben teljesen igazad van
2021. máj. 4. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha engedted volna a csókot, akkor érezné, hogy akarsz tőle valamit. Nagyon határozatlannak tűnsz. Döntsd el: vagy összejössz vele, vagy sem. Ha az előbbi, akkor írj rá és talizzatok, ha az utóbbi, akkor mondd meg neki, hogy nem szeretnél kapcsolatot. Középút ilyen esetben gyakorlatilag nincs.
2021. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Először is rendezd magadban a dolgokat, döntsd el, akarsz-e kapcsolatot, és csak aztán keresd meg a srácot, miután biztos vagy benne, hogy szeretnél vele lenni, különben inkább hagyd, és ne játszadozz vele, hogy egyszer kell, egyszer meg meggondolod magad, mert az krva sz4rul tud esni a másiknak, másrészt meg azzal csak rabolod az idejét, a veled való játszadozás helyett stabil kapcsolatra is szert tehetne egy céltudatos lánnyal.
2021. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel is egyetertek. Koszonom!!
2021. máj. 4. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Várd meg a következő srácot. Addig sírj a kispárnádba a sarokban. Lehet, hogy vissza jön ő is hozzád, de hidd el, lesznek más srácok is, akiknek tetszeni fogsz !
2021. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De azóta is nagyon sokat gondolok rá, és hiányzik
2021. máj. 9. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hiányzik, adj neki valami jelet ! Nem azt mondom, hogy add fel és fuss utána, de ha valahogy tudatnád vele, hogy hiányzik/tetszik, lehet hogy lehetne belőle valami. Ki tudja, lehet ő is így érez, de ha mindketten konokul a másikra vártok, és egyikőtök sem közelít, akkor így őszültök meg. Ha meg elutasít, akkor is jobb tudni, hogy már nem, mint semmit tudva reménykedni.
2021. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!