Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy irjak rá egy srácra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjak rá egy srácra?

Figyelt kérdés

Meg kerdezhetnem mit csinalt ma vagy mit szokott csinalni szabadidejeben meg hova utazna el legszivesebben ha lenne ra penze vagy mi a kedvenc zeneje vagy amit mostansag sokat hallgat vagy tud e valami jo sorozatot filmet vagy milyen fajta filmeket szeret

Csak az egesz beszelgetest bekell inditani mert mar a motor megvan hozza csak kene egy indito kulcs. Mert most irok neki hogy *Szia* utana hogy terjek ki az ilyenekre mert a *mizu v. miujsag* az mar unalmas

Kozos tema nem jut eszembe mert nem beszelunk mar rendszeresen


2021. máj. 6. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Kérdezd,meg mi a kedvenc étele?

Mindegy mit ír vissza mond azt hogy,neked is az és tedd,hozzá látod mennyi közös van bennünk .

2021. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha most írsz rá életedben először, akkor kérdezd meg hogy "lenne kedved ismerkedni?" ha igent mond akkor pedig meséljetek magatokról egymásnak, kérdezzetek. Ez könnyű mert ilyenkor még semmit nem tudsz róla és ezer dolgot el lehet mesélni egymásnak

Attól viszont felkötném magam amikor valaki a semmiből rámír hogy "szia mizu". És akkor most mondjam el,hogy edzésem volt,egyik barátnőmmel sétáltam, úgy hogy abszolút semmit nem is tud rólam vagy az életemről

Amúgy 16/L, remélem jól jön az én tanácsom is,ha most kezdeményeznék egy srácnál,így tenném:D

2021. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írhatod azt, hogy van egy új képed, és szeretnéd, ha véleményt mondana róla. Utána azt is megkérdezheted, hogy szerinte szép vagy-e azon a képen. Egy srác örül annak, ha privát képet kap.:)
2021. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod #2 csak ugye mi mar ismerjuk egymast regebben a legjobb baratom volt csak hat osszevesztem vele meg minden aztan szeptembertol megint beszelo viszonyba lettunk jah meg hat szerelmes vagyok bele szoval jah nem tudok fogalmazni bocsi
2021. máj. 6. 21:54
 5/8 A kérdező kommentje:
3# ha ezt tudtam volna akkor ma nem rakom ki az insta kepem
2021. máj. 6. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 (3-as vagyok) Biztos van még pár képed "raktáron".:)
2021. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs kifogyott de holnap csinalok parat
2021. máj. 6. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Szia, melyik könyv/film/sorozat ((csak egyet írj neki)) világában élnél szívesen, és miért?
2021. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!