Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám féltesójának a féltesó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám féltesójának a féltesója lányával én már összejöhetnék?

Figyelt kérdés

Szóval anyukámnak anyai ágról van egy féltestvére. Neki pedig apai ágon van egy másik féltesója, akinek van egy lánya, aki nekem tetszik.


Az első kérdésem, hogy ő nem számít rokonnak igaz? Szóval össze jöhetnék vele?


A második kérdésem pedig az, hogy szerintetek gáz lenne a vele jönnék össze? Mármint jóba vagyunk az egész családdal és ha esetleg köztünk nem jönnének össze a dolgok később nem lenne kínos találkozni?


Bocsi ha kicsit zavaros volt és előre is köszi!



2021. máj. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem tudom hogy jó ötlet-e vele összejönni ha ennyire jóban vannak a családok de az biztos hogy nem lenne vérfertőzés
2021. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem is rokonod akkor
2021. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem rokonod akkor nyilván igen
2021. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!