Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok/lányok! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/lányok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali!

Egy sablon dumával fogok indítani, de hát bejön egy lány... Még tavaly kezdtünk el beszélgetni. Meg is találtuk már az elején azt az igazi összhangot. Mindig én kerestem, vagyis írtam neki, ő max 1x, nem volt még barátja, lehet azért. Néha reagáltunk egymás streakjeire. Megkérdeztem nem-e lenne kedve összefutni, ha vége ennek az egész vírusosdinak, igent mondott. Aztán januárban felb*sztam magam és nem írtam neki többet. Azóta is úgy "áll". Viszont, holnaptól újra suli, valószínűleg össze is futunk. Köszönjek neki? Kérdezzek majd rá még a talira, vagy hagyjam a bánatba?:/



2021. máj. 9. 16:23
 1/5 anonim válasza:
20%
Nekem hasonló. Én nem vesztem össze vele, csak meghívtam egy étterembe amit elfogadott, majd elutasított. Mikor újra próbálkoztam, azt mondta, hogy ennél több nem lesz: csak barátság marad. Azóta nőttünk, fejlődtünk. Úgy érzem meg kellene próbálnom. Nem olyan régen össze akart jönni egy másik fiúval, de nem jött össze neki. Vajon próbáljam meg újra? Köszi, ha erre is válaszoltok!
2021. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Min basztad fel magad? Xd Csak én nem értem? Jót beszélgettetek, el is ment volna veled? Akkor mi a franc bajod van?
2021. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem keresett viszont(=nem érdeklem annyira).

Vagy csak a fiú dolga a lányt keresni?

2021. máj. 9. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem meri. Mármint én pl olyan típus vagyok, hogy nagyon ritkán keresem a srácot magamtól, mert mindig félek hogy zavarom, vagy nincs kedve velem beszélni. Azóval ha visszahúzódó típus, akkor azzal hogy elkezdet nem keresni, nem arra sarkaltad hogy ő írjon, hanem valszeg az jött le neki, hogy nem akarsz beszélni vele, pláne hogy elhívtad randizni, aztán meg nem írsz neki.
2021. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne köszönj neki!!!!!!
2021. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!