Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá az exem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá az exem, hogy újból egy pár legyünk?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történetem, hogy van egy exem akit 3 évvel ezelőtt ismertem meg együtt voltunk 1 évig nagyon jól, sajnos én szakítottam a szülei miatt, tehát nem volt megcsalás vagy ilyesmi. Azóta minden nap beszélünk és talizunk ahogy tudunk. Szeretjük egymást. Talikon van mindig puszi ölelés esetleg kézen fogva sétálás is. Úgymond ő 2 évet várt rám mert én csak idén januárban mondtam el neki hogy érzek iránta valamit addig nem mertem mivel nem tudtam ő hogy érez és játszani nem akartam vele. Soha nem hanyagoltam el tehát örökre nem hagytam el és ő sem. Ő mondta hogy szeret és nem akar elveszíteni. A találkozókon előfordul puszi ölelés kézen fogva sétálás ezek mind persze január óta alakultak ki. Azt mondta nem akar kapcsolatot. Most hogy május 10 a középsuli nyitás ugye többet fogunk találkozni. Van rá esély, hogy mélyebb vonzalom alakuljon ki? Nem zaklatom ilyen kapcsolatos dolgokkal hanem csak találkozunk megteszem a tőlem tehetőt és június körül gondoltam, hogy meglepem a régi közös dolgunkkal, hogy rózsacsokorral kérdezem meg, hogy lenne-e a barátnőm.(3 éve így jöttünk össze). Valami jó tanács? Azt is mondta nekem, hogy ha nem szeretne tőlem semmit akkor nem írna nekem vagy nem jönne el velem találkozni ebbe igaza lehet. Azt mondta meglátjuk hogy mi lesz nincs ellenére csak most jelen állás szerint nem akar kapcsolatot. A sok talival változhat a véleménye?

2021. máj. 9. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Istenem de édes "barátnőd" van, kélek vagy hagyd hogy talánjon valakit magának, vagy becsüld meg de nagyon!!
2021. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szépnek hangzik ez az egész,és persze van esély hogy legyen belőle valami,de őszintén szólva én nem tudnék megbízni benne...mi arra az esély,hogy miközben nem találkoztok "50" pasival kavar egyszerre? 50-50

Lehet a rossz tapasztalatok beszélnek belőlem,de a mai lányok kicsit szépen fogalmazok "lazák".

2021. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi
2021. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!