Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnője van,de úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van,de úgy érzem szeretne tőlem valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac, akirol tudom,hogy van baratnoje megis ugy erzem keresi a tarsasagom ,erdeklodik irantam. Nem kizart ,hogy tulgondolom a helyzetet es csak kozvetlen es segitokesz, de valamiert ugy erzem tenyleg erdeklem. Nem igazan szeretnek kozeledni fele, igy ,hogy tudom ,hogy baratnoje van, masreszrol viszont nekem nagyon szimpatikus es szivesen megismernem, meg ugy erzem van kozottunk egyfajta vonzalom. Egy kicsit tanacstalan vagyok, hogy mut kene tennem. Nem akarok csalodni es feleslegesen beleelni magam dolgokba,de mar nem tudom nem zul gondolni ezt az egeszet.:/

Elore is koszonom a segitseget!


2021. máj. 9. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ugyanebben a helyzetben vagyok kb. egy hete, mint te


1 hetet dolgoztam a sráccal, nagyon jól éreztük magunkat, látszott, hogy megvan köztünk a vonzalom. Többször flörtölt velem, fizikai kontatba is lépett, félreérthetetlenül viselkedett. De én is akkor döbbentem le, mikor utána megkerestem Facebookon, és láttam, hogy elég régóta barátnője van. Ő bejelölt engem, és azóta is napi szinten írogat nekem, felhív telefonon.


Ahogy téged, úgy engem is zavart a dolog, nem tudtam, hogy az érzelmeim szeretné kihasználni, és hülyére vesz, vagy tényleg érdeklem, vagy szeretőnek tartana, ami esetemben kivitelezhetetlen lenne, mert nem szeretnék egy titok lenni. Nekem is egy gátló tényező volt annak tudata, hogy kapcsolatban van abban, hogy közelebb engedjem magamhoz.


Mikor kikérte a véleményem, akkor azt tanácsoltam neki, hogy én szívesen elmondom, de kérdezze meg a barátnőjét, elvileg neki kell, hogy tetsszen. Akkor bökte ki, hogy egy ideje már nem mennek köztük rendben a dolgok, eltávolodtak.


Lehet, esetedben is ez van, hogy nem tudja a srác, hogy mit tegyen: a régi biztos, de már nem makulátlan a kapcsolat, viszont az új gondolata, a veled való új élmények is vonzzák. Javaslom, hogy te is ügyesen célozva, finoman puhatolózd ki, hogy mi van a barátnővel.

2021. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ezt így. "Bocs, van barátnőd és lehet csak én látok ebbe többet, de nem akarok bele bonyolódni."
2021. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, higy annyira nem egyertelmu a dolog, nem tesz egyertelmu jeleket es lehet tenyleg csak en szeretnek ebbe tobbet latni. :(
2021. máj. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!