Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan léphetnék vele kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék vele kapcsolatba? Ciki, ha lány létemre kezdeményeznék? Többi lent

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Van egy fiú, velem egyidős, és már 2 éve iszonyat módon belé vagyok esve. 2 évvel ezelőtt találkoztunk egy fizika versenyen (szörnyen romantikus ;D) és akkor figyeltem fel rá pár óra leforgása alatt, hogy mennyire értelmes, szimpatikus és jól néz ki szinte tökéletes. Sajnos nem egy suliba járunk és nem egy városban lakunk (de nem nagy távolságra, kb 10km) így az elmúlt időben igen ritkán láthattam csak őt, de nem tud kimenni a fejemből, szerelmes vagyok belé. Nagyon sok közös van bennünk, pl ő is ugyanazt sportolja mint én, az érdeklődésünk is hasonló, mint azt megtudtam stb.


2019 februárja óta így érzek iránta, ő viszont nem is emlékszik rám, mert bejelöltem tavaly nyáron facebookon, de azóta sem jelölt vissza. Láttam már őt párszor a buszon, uszodában, utcán, de még a tekintetét sem sikerült elkapnom.

Amit még hozzátennék, hogy az anyja a fogorvosom, akihez elég gyakran járok fogszabályozás miatt és régebben más miatt is jártam hozzá, eléggé ismer már, mert törzsvendége vagyok és anyukámmal is ismerik egymást (tegeződnek). Szóval ez is eléggé abszurd módon, kínosan venné ki magát, ha meglátna engem a fiával.


Amit még tudni kell rólam, hogy nagyon gátlásos vagyok, nehezen tudok kapcsolatot teremteni másokkal, szóval fogalmam sincs, hogyan is vehetném fel vele a kapcsolatot. Mindezt ráadásul úgy, hogy számára vadidegen vagyok, nem emlékszik már rám.


Remélem, tudtok valami tanáccsal szolgálni. Teljesen kétségbe vagyok esve, mert csak rá tudok gondolni már 2 éve. Van-e egyáltalán reménye ennek az egésznek? Hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot?


17/L



2021. máj. 9. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi ezért a hosszú regényért, de szerintem így korrekt, ha leirom a fontos körülményeket. :)
2021. máj. 9. 21:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ha kezdeményezel egyáltalán.
2021. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én ugyanebben a helyzetben voltam,igaz én 24 éves vagyok:D

Én az az igazi introvertált ember vagyok ,ha kell valami emberrel beszélnem az kész katasztrófa.

A lényeg, én a munkahelyemen ismertem meg. Illetve már majdnem egy éve kollégák voltunk, addig nem is foglalkoztam vele igazán. Majd úgy alakult ,hogy párszor haza vitt este. Így aztán, kénytelen voltam beszélgetni, de hamar megnyíltam . Tök jól elbeszéltük mindenről. Megfogott az esze, a gondolkodása, a humora, és hopp csak rá tudtam gondolni onnantól.

Elkezdtem írni,egy naplót minden este , úgymond manifesztálni kezdtem. Hozzá írtam, mik történtek velem aznap és a végére írtam még ha majd a férjem leszel megmutatom ezeket.

Közben ő munka helyet váltott, tehát nem láttam pár hónapig, de nem hagytam abba a napló írást .

Jött a szülinapom , felköszöntött üziben. Gondolhatod, hogy örültem.

Aztán jött az ő születés napja, és gondoltam egye fene én is felköszöntöm. Na itt indultak be a dolgok. Vissza írt hogy köszöni, és megkérdezte nincs e kedvem iszogatni vele meg a barátaival. Természetesen nem mentem. Onnantól kezdtünk írogatni egymásnak, és eljött a randi nap.

Több mint másfél éve vagyunk együtt

Én azt mondom írj neki,bármilyen platformon. Ha nem ír vissza, ne légy csalódott valószínű a sors nem neked szánta.

2021. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, ha te kezdeményezel. Sok fiú ezt szeretné. :)
2021. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊


Van esetleg tippetek, mivel kapcsolatban írhatnék neki? Vagy egyáltalán mit? Teljes mértékben talasztalatlan vagyok ilyen téren.

2021. máj. 9. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha közel laktok, és ismered a családját, szerintem egyszerűbb volna vele valahol "véletlenül" összefutni. Azt mondtad ugyan azt sportoljátok, pl. A terembe ahova jár. Vagy kérdezheted ezzel kapcsolatban, pl. Edzőt akarsz váltani és ajánlaná-e az övét (nem tudom mi a sport szóval lehet hülyeség a példa). De ha csak úgy ráírsz, lehet nem is fogja látni. Szerintem egyszerűbb szemelyesen, ha mâr ennyire oda vagy. Azt nem írtad egyébként hogy beszéltetek is már vagy csak nézted? Mert ha nem akkor úgy nehéz. Tudja ki vagy? Biztos vagy benne hogy szingli?
2021. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!