Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezzem neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem neki hogy nagyon bejön nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly nyáron új házba költöztünk. Itt az utcában lakik egy fiú, olyan 18-19 éves szerintem. Nagyon helyes, már október óta bejön nekem. Sose beszéltem vele, buszon szoktam látni, és régebben mindig bámult meg figyelt. Aztán mikor ránéztem akkor tovább nézett. De mostanában annyira már nem néz...Holnap ugye suli lesz és talizni fogunk reggel a buszon. Be szeretnék nála vágódni de én nem megyek oda hozzá mert nem tudom mit mondhatnék, és ciki lenne. Hogy jelezzem hogy bejön nekem? :)



-/L



2021. máj. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is szemezget veled az jelenti,hogy tetszel neki.

Amit tehetsz megkérdezed tőle foglalt,ez a hely ő szerintem biztos igenel fogg válaszolni azért mert,szimpatikus vagy neki mer mért nézne téged 😏?!

Kezdj el vele -beszélgetni akár miről (ne sexrol 😂 akar mennyire is fura nekem kiabardito lenne..😐, ilyenekről melyik suliba jár,milyen volt a karantén neki hogy ment a tanulás de ez egy kicsit bizalmas infó szóval inkább a sulisal kezd,majd ha össze melegedtetek akkor hozd fell már ha ő nem hozza fell🤭.


Légy laza,kedves,tiszteld ha ő flegmázik kicsit nézd el,már ha nagyon tetszik.A fiúk hajlamosak más hogy viselkedni ha zavarban vagyunk 🤫😏.

Persze ha nagyon idegesit,sértő a beszed stílusa akkor azért te is mutasd ki a fogad fehérjét.De szerintem

nem fogg 🙆‍♂️


Ne ess túlzásokba,ne ajnározad mutasd ki finom jelzésekel,hogy tetszik neked pl: neves a viccein,ne mindegyiken csak azzokon amik nem erőltetek.

Ha flörtöl te is tégy úgy.Ha bokol fogad el egy szép mosolyal. Igazából viselkedj úgy vele mint egy fiú barátodal

Meg azzal is a tútara tudód adni,hogy ha mond valamit akkor finoman érintsd meg de ne csinálj belőle rendszert az elérhetőségét ne te kérd el,ugyan ez igaz az első randira is.elejinte meg ne zakalasd,mert hidd el nekünk fiuknak sem jó az 😅


Mondom mutasd ki,hogy neked tetszik ha rád ír ne egy két szavas válaszokba válaszolj te is kérdez stb

Ha meg -sért eresztetsd vele


meg minden de azért ne csungj rajta egész nap


Csak jót akarók 🙂😉

2021. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és ne úgy menny oda,hogy te igen is be pasizol.hannem aki ismerkedni akkar,nem fogsz annyira szorongani.
2021. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj oda hozzá és mond meg neki szemtől-szembe hogy bejön neked 😃
2021. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!