Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalataim hiányában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataim hiányában teszem fel a kérdésem, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Vagyok én (18 F) és megismertem egy végtelenül aranyos nálam 2 évvel fiatalabb lányt.Köztünk 400 km a távolság. Sosem volt még párkapcsolatom és nem tudom mitévő legyek. Pusztán a személyiségembe beleszeretett ahogy én is az övébe viszont az a bukkanó hogy én korántsem tartom magam egy szép embernek és most finoman fogalmaztam. Nem tudom egyszerűen mit csináljak. Folyamatosan erőlteti hogy nap mint nap beszéljek vele amit nem bánok de ebben sosem voltam jó és úgy érzem nem tudok neki újat mondani. Próbáljam meg tudatni vele azt hogy ez így nem menne vagy adjak bele mindent? Számít rám, ahogy én is rá, de valahogy nekem ez az érzés annyira idegen hogy valaki szeret, de nem tudok vele találkozni.Érzem hogy vele végre boldog lehetnék a sok csalódás miatt de a távolság miatt nem tudom tényleg mit csináljak.

2021. máj. 9. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem akarom elrontani a kedvem, de az első szerelmed, kapcsolatod ne távkapcsolat legyen. Nekem is az volt, és nem érte meg.


Az első kapcsolatban minden új, és ezt személyesen kell megtapasztalni, nem úgy hogy egymásnak irkáltok.


Egyébként ha nem jut téma eszedbe, beszélgessetek olyan dolgokról, amivel jobban megismerhetitek egymást, hiszen nincs olyan h mindig történik valami valamelyikőtökkel.

2021. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek akarsz te boldog lenni vele??? 🤔🤔
2021. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz! Nem olyna gyakori a szerelem érzése hogy éedemes legyen hagyni karba veszni.jön a nyári szunet, csak tudtok majd találkozni, elmenni kozosen nyaralni esetleg. 18 vagy lehet hamarosan el is koltozol otthonrol, egyetemra/ dolgozni mesz mashova, talalkozzatok szemelyesen es ha megvan a vonzalom, lehet egy jó kapcsolat. Ha meg idokozban kihul, szakitotok, de ez barmely kapcsolatbna elofordulat, es ha nem pribalod meg banni fogjatok, es sokaig ott lesz higy mi lett volna ha...
2021. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!