Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kivel tortent mar ilyen és ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel tortent mar ilyen és ha helyre hozták hogyan ?természetes vagy mi történik velem?Depresszio vagy stressz?

Figyelt kérdés

Sziasztok most ki írok még egy kérdést , normálisan!



Az lenne a gond hol is kezdjem , 5 honapja vagyunk együtt barátnőmmel , utolag voltam náluk 10 napot süllve főve együtt voltunk nagyon jol éreztem magam csak nagyon sok stressz ért és nyomás az apukája miatt , mert nem tud engem elfogadni és haza jöttem már azelott depresszióval azonos tüneteim voltam stresszes volt mindig az életem a szüleim meghaltak elég fiatalon stb.És nagyon sok volt nekem ez egyszerre azt hiszem tul hajszoltam magam és ugy érzem el hidegültem a barátnőmtőmtől de viszont nagyon nagyon nagyon szerelmes voltam/vagyok bele egyik naprol a masira lett ez velem.Szeretem mert szeretem mert a világot nem tudnám elképzelni nélküle.Csak el kezdtem magamban hülyeségeket beszélni hogy nem szeretem már és beszélem ezt befelé magamnak hol ott tudom hogy szeretem , és nem kíánom valamiért ugy érzem hogy időre van szükségem de eszem ágában nem akarok vele szakítani en abba bele is halnék nem is tudom mi lenne velem csak nem érzem azt amit régen.Most hogy voltam náluk rá jöttem hogy sosem csalna meg annyira szeret engem , és ez az érzés is hiányzik hogy régen rá gondoltam hogy valaki mással minden bajom volt , most is csak nem annyira.Meg nincs kedvem hozzá viszont nagyon nagyon szeretem és nem akarok vele szakítani.Mi ez a negatív gondolkozás ?Depresszio miatt is lehet vagy a stressz?Vagy csak stresszes élet depresszió és ez egy hullámvölgy? Kérem az olyan válaszokat hanyagolják hogy szakítani mert nélküle nem is tudnék élni és babánk is lesz? Depresszió miatt lehet ez hogy nem érzem azt amit régen helyre akarok magamban minden hozni.



2021. máj. 11. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
És nincs kedvem hozzá de nem csak hozzá senkihez sem egyedül akarok lenni a házból nincs kedvem ki menni !Másra rá sem tudok nézni ha ujra fogok vele találkozni jobb lesz minden bennem mert nagyon szeretem.
2021. máj. 11. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18
2021. máj. 11. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Már kérdezted 20x, továbbra is szakember javasolt számodra.

2021. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!