Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy felfigye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki már vagy fél éve tetszik, és egyre inkább kezdek kétségbe esni, mert nem tudom, hogy mit csináljak. A fiúról azt lehet tudni, hogy egy nagyon helyes fiú, aki nem mellesleg elég sok lánynak tetszik. A “legjobb barátnőm” azt mondja, hogy biztos tetszem neki, de én nem látok erre esély. Az igaz, hogy mindig is negatívan álltam a dolgokhoz, de mindig a barátnőm mellett ülök és egyfolytában olyanokat mondd a barátnőm, hogy minket néz, de abban is biztos vagyok, hogy neki is tetszik. Tudom, hogy ez érdekesen hangzik, de elég szarul érzem magam, mert azt látom a barátnőm hátba akar szúrni, mert mindig is tudta, hogy nekem az a fiú a mindenem, de ennek ellenére csúnya módon látom, hogy csak azért akarja magának, hogy nekem rossz legyen. Ezt abból következtettem, hogy még régebben volt egy fiú aki tetszett és tudta, de összejött vele. Na mindegy is, a lényeg, hogy én ilyen visszahúzódó lány vagyok, bár elég sok fiúnak bejövök, de nem tudom, hogyan tudnám elérni, hogy a sok lány közül engem “válasszon”.

2021. máj. 11. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval adott a barátnőd, aki vagy az, csak az ilyen "challenger" típus közé tartozik, azaz szerezze meg a "jobbik" elvet képviseli. És szeret így szórakozni. De attól még a barátnőd.

Vagy nem az. Mert azért ilyet nem csinálunk.

DE sztem.--> Ha te összejönnél a palival, és erre féltékeny lenne nagyon, akkor szerintem csak arra utazik, hogy elismertesse magával, hogy ő szebb, mint te.

Főleg ha többen néznek meg téged, mint őt.

Mert akkor tényleg csak féltékeny lehet.

A palihoz. Mivel egy padban ültök a barátnőddel, azt kell elérned, hogy rád figyeljen, szóval fel kell kelteni a figyelmét. Vess be bármit ami eszedbe jut (haj,kacsintás,cuki mosoly,szemezés stb.)

Ha látsz visszajelzést, akkor nyugodtan menj oda hozzá amikor egyedül van, mert zöld utad van.

Kérdezz meg valamit tőle, ami boostolja az egóját picit. Pl. ha jól öltözködik, akkor ezer dolog van amit mondhatsz, tanácsért írj rám.

De a barátnődre figyelned kell, ha kavarsz majd a sráccal, mert ha féltékeny lesz, beakar majd kavarni. Vagyis én így gondolom, azok alapján, amiket tett veled idáig a csajszi.

Sok sikert addig is!!

2021. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért azon elgondolkozhatnál, hogy aki próbálja előled lenyúlni a fiúkat, ráadásul direkt azért csinálja, hogy neked rossz legyen, valójában mennyire tekint a barátnőjének? Először ezt vele beszéld meg, ne a háta mögött. Nem lehet, hogy csak direkt azért mondja, hogy folyton titeket néz, hogy ezzel is idegesítsen téged?

Azt írtad, hogy elég sok fiúnak bejössz, pedig visszahúzódó típus vagy. Mi miatt jössz be nekik?

A fiúról nem írtad, hogy visszahúzódó lenne, ezek szerint ő inkább extrovertált típus. Nyiss felé, beszélgess vele, mert különben nem veled, hanem olyan lányokkal foglalkozik majd, akik nem húzódnak vissza, olyanok, mint ő. Add magadat, aztán kiderül, hogy összeilletek-e.

2021. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2/2

Egyetértek.

Az utolsó bekezdés 10/10, ment a zöld like.

Próbálj beszélni a palival, legyél laza.

Ha jól megy, úgy is bejelölitek egymást facen vagy instán.

2021. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%

Szerintem hagyjad.

Inkább beszélgess velem priviben.

2021. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


2. Válaszolónak üzenem:


A baj, hogy a barátnőm nagyon nyitott a fiúkhoz és pont azért népszerű ő is a fiúk terén, mert elég nagy pofája van. Nálam viszont a fiúk úgymond azt nézik, hogy az osztályban én vagyok az egyedüli olyan lány aki nem kövér(és nem hájmellei vannak) de nem is vagyok sovány és lapod, hanem az egyedüli akinek vannak mellei és segge. A fiúk általában megnéznek engem, mert én vagyok számukra a “legjobb külsejű” az osztályban. De, ha meg egy kicsit jobban nyitok feléjük akkor már sok vagyok nekik, meg általában utálják, hogy én vagyok az osztály legjobb tanulója. Az a fiú aki tetszik az kitűnő, de én úgymond jobb tanuló vagyok nála, mert több mindenből állok 5.0-ra. Nem tudom, hogy ez zavarja e őt.

2021. máj. 12. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:

dupla szivacsos push up melltartó, tudod mint ahogy voltak a tuti gimiben is egymás ellen a lányok. Jól megverekedtek érte.

Szóval ha kiteszed a melled, vagy úgy döntöd be magad hogy teljesen belássa, akkor tuti megkeres.

2021. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!