Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van hogy nekem azok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy nekem azok a fiúk tetszenek akik gyerekes kicsit idétlen nem átlagos viselkedésűek?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és vmiért a különleges fiúk, jönnek, be. Akik kicsit ilyen autisztikus vagy idétlen gyerekes viselkedésűek. Az aspergeres fiúkhoz nagyon vonzódok. Teljesen átlagos viselkedésű fiúk nem annyira tetszenek. Lány barátaim közül egy ilyen aspergeres van

Neki tényleg fura a viselkedése de a többi lány barátom teljesen normális. Lehet én is enyhén autisztikus vagyok hogy az ilyen fiúk tetszenek vagy erre mi a pszihológiai magyarázat? Ha van vkinek vmi tippje nyugottan leírhatja mert már zavar ez a dolog.



2021. máj. 14. 22:42
 1/7 Thispain ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged?
2021. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a miértje
2021. máj. 14. 23:38
 3/7 Thispain ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ők érdekesebbek számodra, mint a többiek.


Talán hasonló érzés lehet, mint amikor egy anya találja cukinak a gyerekét.

2021. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a Te gondolataid, nem valószínű, hogy kitaláljuk, de hát ezek alapján leírom, mit gondolok, hogy lehetséges lehet.

Lehet, hogy valaki túl komolyan vett az életben, vagy nagyok voltak az elvárásai feléd, és ez téged komolyan érintett, emiatt lehet hogy olyan embert keresel, aki el tudja viccelni a dolgokat.

2021. máj. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Almas sült krokodilpiskóta
2021. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem különösebben baj. Mindenkinek más az ízlése. Ha neked azok tetszenek, tetszenek azok. Néha az autisztikus fiúk tényleg normálisabbak, mint az átlagosak.
2021. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 V-Balazs ***** válasza:
Szia amúgy te merre laksz ? :D
2021. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!