Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a személyiségét de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TDIPower kérdése:

Szeretem a személyiségét de nem tetszik külsőleg mi tegyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal online és elkezdtünk beszélgetni Messengeren. Nagyon beleszerettem a személyiségébe de viszont nem néz ki jól a véleményeim szerint. Össze akar velem jönni(távkapcsolatban) de én viszont elbizonytalanodtam.

2021. máj. 15. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jó barátként tekintesz rá? :) Szerintem ha nem jön be, nem tartod vonzónak, ne gyere vele össze, nem hiszem, hogy működne.
2021. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a külseje, és ez a bajod az azt jelenti, hogy neked nem kell csak egy internetes barátnak.
2021. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2021. máj. 15. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódsz hozzá, akkor ne gyere össze vele
2021. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóan alakult az elozo ket eves kapcsolatom. én belementem, de igazabol inkabb ez az atlagos volt, nem tartottam csunyanak, de szépnek se. idővel borzasztóan beleszerettem mindenébe, és mára már gyönyörűnek látom
2021. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így voltam, csak én lány vagyok és az alany volt srác. Nehéz volt visszautasítani, viszont tudtam, hogy így jobb lesz neki is, mint hogy késöbb kiderüljön nem is vonzódtam hozzá. S:
2021. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Testi vonzalom KELL. Ha nincs meg, mit sem ér a kapcsolat. Így vagyunk kódolva, mélyen bennünk van, kár ez ellen harcolni.

A probléma ott kezdődik, hogy sokszor sokan azt sem tudják felmérni, hogy vajon megvan-e a testi vonzalom, illetve sokmindent félreértelmeznek. Azt már most elmondhatom, hogy te valamit félreértelmezel mert hidd el, csak vizuálisan, kép alapján még nem igazán lehet levonni következtetéseket. Én azt mondom vagy vállald be és találkozz vele, derítsd ki tudnál-e vonzódni hozzá, vagy engedd el. A távkapcsokatok komplikáltak, a legpontosabb szűrőd is csak vizuális (kép/hang/videó alapján), ezért nehéz és kockázatos. Mérlegeld mi éri meg neked.

Én is benne vagyok egy ilyen szituban, annyi, hogy az ilyen előszűrők alapján is megmaradt a szimpátia mindkettőnk részéről, mert kinézetre tetszünk egymásnak, de aztán a fene tudja mi lesz belőle. Úgy érzem (részben miattam is), hogy kicsit megakadt a sztori. Remélem csak átmeneti, mert egyébként példátlan személyisége van, nem találkoztam még ilyen személyiségű nővel előtte. Innen ismertem amúgy meg, lehet látja is ezt a válaszomat, tuti fel is ismeri majd ha olvassa :D

2021. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet mondani, hogy nem számit a külső, de ha neked nem tetszik ahogy kinéz, akkor nem biztos hogy sokáig tart majd a kapcsolatotok
2021. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!