Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelek hogy tetszel egy lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelek hogy tetszel egy lánynak?

Figyelt kérdés
Van ezek között egyértelmű jel is? Ez mindenkinél más lehet én ezzel tisztában vagyok, sőt azzal is, hogy rengeteg kérdés van ebből. Pusztán szeretnék még egy kis segítségét kérni, hogy ti ilyenkor mit tesztek ha azt akarjátok hogy felfigyeljenek rátok. Esetleg egyből kapcsolatra mennétek az adott illetővel vagy először barátság és utána kapcsolat?

2021. jún. 6. 18:40
 1/3 anonim válasza:
19%
Nédd meg, hogy vizes-e a picsukája! Ha igen, akkó teccel neki és viheted a szénába dugnyi!
2021. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy picit későn írok, de lányként nézve a dolgot, szerintem mindenképp pozitív, ha mélyen a szemedbe néz és ilyenkor ajánlom, hogy te is tedd ezt hasonlóan. Megfigyelheted azt is, hogy a csaj barátai mit gondolnak rólad, a lányok gyakran beszélnek fiúkról, még ha más emberek is jelen vannak. Azt is le lehet tesztelni, ha társaságban esetleg téged keres, akár a szemével is. Mindezek ellenkezőleg is igazak, te is teheted ezt fiúként, mert a lányoknak ez bejön. Próbálj vele kedves lenni, ha beszélőviszonyban vagytok, akkor illedelmesen beszélj. Szerintem azért egy kis beszélgetés, barátkozás sosem árt egy kapcsolat előtt. Remélem, hogy tudtam segíteni. Sok sikert!
2021. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél ezzel, köszi! :)
2021. júl. 29. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!