Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónapja beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja beleszerettem a legjobb fiúbarátomba. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja sikerült beleszeretnem a legjobb fiúbarátomba. Nem igazán tudom mit tegyek, nem nagyon akarom neki elmondani mert félek hogy elcseszem a barátságunkat. De lassan ott tartok hogy nem merek ráírni ami eddig simán ment. Sajnos jövőre nem egy iskolába fogunk járni és nem is egy városban lakunk ami nagyon megnehezíti a vele való beszélgetést.(Személyesen simán beszélgetek vele.) Őszintén nem igazán tudom mit tegyek. Bárki segítségét szívesen elfogadom.

2021. jún. 11. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem könnyű tanácsot adni, de azt mondom, hogy ismerkedj, találkozz másokkal, hátha másba is beleszeretsz és megmarad a barátságotok.
2021. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha valóban elég mély a barátságotok, akkor azért nem fog tönkremenni, mert őszintén bevallod, hogy szerelmes vagy belé. Akkor sincs gond, ha elutasít, egyszerűen barátok maradtok. De ki tudja, lehet ő is többet érez. Mondd el neki, hogy nem akarod tönkretenni a barátságotokat, de szerelmes vagy belé. Nem hinném, hogy emiatt nem beszélne veled többet.:)
2021. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

2. "akkor azért nem fog tönkremenni" Ja, tönkremenni lehet, hogy nem fog, de ha mindig az jut a barátja eszébe, hogy ő nemcsak barátként tekint rá, az nem fog javítani a barátságon.

Egyébként az is lehet, hogy kölcsönös a vonzalom. De az is lehet, hogy nem. Minden lehet. Te ismered.

2021. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Ezért nem létezik fiú-lány barátság. El kell engedni, két ellenkező nemű, hetero ember sosem fog tudni csak barátként gondolni egymásra, ha amúgy a testi vonzalom adott (kimondatlanul is). Nem és kész, előbb-utóbb az egyik fél vonzódni kezd. Ha meg nincs testi vonzalom, akkor egyéni preferencia kérdése: én tuti nem tartanék fenn lánybarátot. Nem vagyok rá képes, és mindenképp kényes téma, főleg később, ha lesz netán az embernek barátnője. Akárhogy is, csak a gond származhat belőle.

Csodák persze vannak, de aki erre alapozik... Nos, annak sok szerencsét.

2021. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!