Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez esetbe mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez esetbe mit kéne tennem? Van e erre valami olyan megoldás, amit mindig jónak fogok találni?

Figyelt kérdés
Vanvegy srác, akiért már évek óta oda vagyok, de ő ezt nem tudja, mert mindig barátnője volt vagy valami hasonló dolog miatt hanyagolnom kellett azt, hogy elmondjam neki mit érzek. A sráccal évekig minden nap találkoztam aztán ezek a találkozások megszüntek.... De ma hosszú idő után újra találkoztunk, de sajnos utoljára, mert többet nem lesz lehetőségünk találkozni... Csináltam róla pár képet így emlékbe (persze csak magamnak és rajtam kívűl más ezt nem fogja láttni), de most a képeket nézegetve eszembe jutott, ha régebben úgy, hogy semmit nem hallottam róla és még képeim se voltak róla (persze szándékosan kerülten meg ilyenek) nem sikerült túllépnek rajta, akkor így, hogy képeim vannak róla mennyire fog sikerülni? Szerintetek törölnöm kène a kèpeket vagy van valami lehetőség arra, hogy továbblépjek, de úgy, hogy a képek megmaradnak róla? Hogy őszinte legyek, nem szívesen törölném ki a kèpeket.

2021. jún. 12. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden az érzéseidtől függ. Ha a képek neked szép emlékek, akkor ne töröld őket. Ha viszont mindig megfájdul a szíved tőlük, jobb lenne inkább eltűntetni mindet. Ez pont ugyan olyan helyzet, mint mikor véget ér egy kapcsolat, de rengeteg közös kép van még a telelefonjukon.

Ha én kerülnék ilyen helyzetbe, biztos törölnék, mert különben képtelen lennék túllépni az illetőn.

2021. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!