Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet arra esély hogy esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet arra esély hogy esetleg bejövök neki? 16/f

Figyelt kérdés
Előző hét elején négyen kártyáztunk iskolában és a lánnyal egy csomószor egymásra néztünk, meg végig mosolygott, aztán a végén mintha kicsit letört lett volna hogy vége, szerintetek lehet valami?

2021. jún. 12. 22:02
 1/5 anonim válasza:
100%

Lehet rá esély, hogy tetszel neki. Ez szerintem egy tipikus lányos dolog.

16/L

2021. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2021. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Sztem fuvezett
2021. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Basszus, hát ilyet én is csináltam. Akkor most azt hiszi mindegyik srác, hogy bejön nekem? Ezt előbb is mondhattad volna és akkor nem is kezdek el unozni és legalább másnak is lett volna esélye nyerni (mondjuk a maszk alatt nem láthatták, csak a szememen)

Amúgy, nem vonnék le egy kártyázásból ilyen következtetést. Én sem szeretem abbahagyni a játékot, ha jó a társaság és pörgött a játék. De ha szerinted van esély és úgy láttad, hogy csak neked szólt, akkor esetleg hívd el egy fagyira vagy sütire vagy csak sétálni és kiderül, hogy van-e esélyed

2021. jún. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Hát én szerintem,nincsen benne semmi olyan .

Mennyit -beszélgetsz vele iletve Jó baráti viszonyba vagytok?

Mert lehet,hogy most még nem tetszesz neki de ha elkezdesz udvarolni neki akkor időközbe beléd bolondulhat 😃.



4# mármint mit csináltál?

A szemezgetésre gondolsz azért ha szemezgetsz egy fiúval az mondhatmi flörtnek számít.

Én nem lecseszni akartatlak csak érdeklődtem .

2021. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!