Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, jó barátom és régóta ismerem. Szerintem többet érez irántam mint barátság, hisz mindig úgy viselkedik és mindig utalgat rá, hogy tetszem neki meg ölelget stb.

Azonban sokat beszél nekem egy másik fiúról (akit el is mondott higy ki az) hogy ő tetszik neki meg milyen helyes.

Most akkor tetszem a lánynak vagy nem? Teljesen összezavart



2021. jún. 12. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h bejossz neki teso de a szerelem az teljesen mas
2021. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Tetszel neki de a masikba szerelmes. Őt jobban kedveli. Pls ne pontozzatok le ez az igazság
2021. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is, kérdezz rá és kiderül... Én szoktam olyanról is beszélni, aki bejön, de olyanról is akivel csak jóban vagyok és haverok vagyunk vagy ha felhúzott egy srác, azt is kibeszélem. Szóval ki tudja, hogy mit érez/gondol
2021. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Majd rákérdezek és lesz ami lesz
2021. jún. 13. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!