Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Próbáljam meg, vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg, vagy hagyjam veszni az ügyet az évfolyamtársammal?

Figyelt kérdés
Mióta visszamentem személyesen a suliba, úgy érzem beleszerettem az évfolyamtársamba. Nem nagyon beszélgettem vele, meg tudtommal nem a szíve csücske vagyok, de normálisnak tart azért. Két éve ugyanis, mikor elkezdődött a kilencedik évfolyam, az egyik új osztálytársam megtetszett, aki a most említett lány legjobb barátja. Korábban osztálytársak voltak, most csak az évfolyamon vagyunk együtt. Az osztálytársam mikor megtudta, hogy megtetszett nekem, finoman elutasított, bár igazából nem örült a dolognak. A barátja segített is neki a lekoptatásban. Aztán egy másik osztálytársammal próbálkoztam (ő nem barátja egyiknek se), akkor majdnem sikerült is, de aztán ő is elutasított. Na most, már korábban is felfigyeltem az évfolyamtársamra, függetlenül attól hogy anno besegített a barátjának lekoptatni engem. De idáig nem mertem belekezdeni, mert ha a barátja elutasított, talán ő is elfog, meg két osztálytárs után egy harmadikkal nem akarnék próbálkozni, még ha ő már csak évfolyamtársnak számít is. A két korábbi lánnyal még ma is több szót váltok, mint vele. De az érzések elkezdtek erősödni bennem, bár sajnos most jön a nyári szünet is. Próbáljam meg, vagy nem?

2021. jún. 16. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg mindenképp. Nem egy olyan esetről hallottam hogy elvileg utál, mert ugye segített lekoptatni, vagy akár a barátnője exe volt a srác, de aztán meg beleszeretett, vagy nála alapból volt esélyed, csak a barátnőjénél nem, ezért segített neki lekoptatni. Szerintem egy próbát megér.
2021. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 terminator9000 ***** válasza:
100%

Kockázat nelkül nincs nyereség ez mindig így volt, szerintem ne azzal kezd hogy kitálalsz a hidegvízzel, ismerd meg hogy tényleg neked való e hiszen párkapcsolatba ketten vagytok és nemcsak ő róla szól minden

(Hajrá tigris!)

2021. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!