Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok elfelejteni egy fiút?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem a gimit. Már nyáron volt egy messenger csoportunk ahol benne volt az egész osztály és egy lánnyal akivel nagyon jóban lettem a fiúkról beszélgettünk, hogy szerintünk ki néz ki jól. Az egyik srác nagyon megtetszett a profilképe alapján. Aztán voltak ilyen talik kisebb csoportokkal, és mikor ő is ott volt még jobban megtetszett, mert tök jófej volt és hát helyes is. Ráírtam messengeren és néha beszéltünk, de mindig én kezdeményeztem ő meg max visszakérdezett néha. Aztán jött a suli és első hét végére már kiderült, hogy ő az a tipik nagymenő, lányok kedvence. Én meg utálok beállni a sorba ezért elkezdtem úgy tenni, mintha hidegen hagyna és nem bírnám. Gondoltam egyszer csak majd elfelejtem. Aztán online suli után valami történt és az óráink előtt néha magától elkezdtett velem beszélgetni. Az egyik barátnőm (akinek ráadásul nagyon bejön a srác) azt mondta, hogy biztosan tetszem neki, mert folyton úgy beszél hozzám, mintha direkt tetszeni akarna nekem. Én viszont még mindig mondtam, hogy jó de én utálom stb. Mert nem akartam, hogy én is csak egy legyek a srácnak a sok közül. Azóta már barátnője is lett én viszont még mindig nem tudok rajta túl lépni, pedig nem is volt semmi... Nem tudom mit csináljak.

2021. júl. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Na igen.

A tinifilmekben többnyire úgy van hogy ha adod az elérhetetlent akkor majd a srác félresöpri a többi csinos lányt és téged akar meghóditani.

Ahha...

A való életben azonban az emberek nagyrészének egyáltalán nem hiányzik a dráma, azzal ismerkedik aki nyitott felé és szimpatikus.

Mondanám hogy biztos vannak olyan srácok akiknek bejössz, sőt biztos így van de ők neked úgyse ütik meg a mércét.


Szóval sináld azt amit a legtöbb tinilány szokott ilyenkor:

Mássz majd rá egy házibuliban félrészegen, hátha "elkap"

2021. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elegyedj szóba egy másik (szintén Neked szimpatikus) fiúval.

Az általad említett srácok hamar túlbecsülik magukat és gyakran cserélik a partnereiket.

2021. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Bevált a taktikád, elhitte, hogy nem kellesz neki, szóval... mit is akarsz elfelejteni?
2021. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Az első le lett pontozva, mert durván fogalmazott, de tulajdonképpen igaza van.
2021. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!