Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egyszerűen nem tudom elfelejteni a múltat,és már négy év telt el,de még mindig hiányzik az illető?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Miket tettél annak érdekében, hogy ne gondolj az illetőre? Ha mindent kipróbáltál és nem megy, akkor fordulj szakemberhez, pszichológushoz.
2021. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

El fog múlni, mégha idő is kell neki. A gond az, hogy általában saját magunknak ásunk egy gödröt, aztán nem vagyunk hajladnóak kimászni belőle.

Én már csak tudom, négy évig bele voltam zúgva az osztálytársamba, de sose mertem elmondani neki (egyszer megtettem, mikor már elmúlt az az érzés, jót nevettünk a dolgon).

Kössd le mással a figyelmed, szerezz új barátokat, akik lekötnek, meg elrángatnak magukkal ide-oda.

2021. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
csajozz be
2021. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Plátói vagy mi?
2021. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerezz uj baratokat, foleg lanyokat, hogy sikeruljon elfelejtened, ha nem megy, akkor pedig fordulj szakemberhez.
2021. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
84%
Ha férfi vagy, van egy rossz hírem. Jószerivel minden pasi életében (már ha valóban ÉLT az illető) van egy nő, akit soha nem felejt. Ha nem is annyira súlyos, mint Dante Beatricéje, de még évtizedek múltán is megkeseredik a falat a szájban.
2021. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg pontosan mi hiányzik! Biztos, hogy nem csak egy kép hiányzik, amit gondolsz róla/emlékként él, de valójában nem ismerted őt teljes mértékben? Hogy lett vége?
2021. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De szép neve van!
2021. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!