Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök a srácnak vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a srácnak vagy nem?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú 2 éve aki az akkor legjobb barátnőmmel írogat mostanáig, kb fél éve ez a srác rám írt születésnapom alkalmából és onnantól elkezdtünk beszélni(akkor már nem voltam annyira jóba azzal a lánnyal aki ugyanúgy beszelt vele)és egy két hónap után összevesztünk, pár napra rá már nem beszéltünk.Majd közös barátoknak köszönhetően egy kisebb társaságban találkoztunk, majd mikor hazaértem egy full hülye indokkal rám írt. Elkezdtünk újra beszélni.Ez volt 1 hete és most nagyon jóba vagyok azzal a lánnyal akit az elején említettem és még mindig beszélnek.Ezért bűntudatom lett és flegmán válaszolgattam neki, de ő nem adta fel, és utána már normális voltam vele.A társaságban sokszor viccelődött velem és nézett mélyen a szemembe.Majd valami oknál fogva nem rég megnézte az üzenetemet és nem válaszolt rá.Szerintetek ez most mi?nem tudom hova rakni.

2021. júl. 7. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bejössz neki, de vszeg nem tudja eldönteni, hogy mit is akar igazából.

A nem válaszolás szerintem abból ered, hogy van egy ilyen elterjedt hülyeség a srácoknál, hogy minél tovább váratják a válasszal, annál inkább érdekelni fogják a lányt.

Szerintem beszélgess vele továbbra is, ha kiderül, hogy többet akar, akkor beszéld meg a barátnőddel, hogy nem gond -e neki, ha meg gond, akkor kosarazd ki. Egy fiú sem éri meg, hogy elveszítsd miatta a barátnődet.

Remélem tudtam segíteni.

(Bocsi a tolakodásét, de amúgy tök kíváncsi lennék a sztorira, szívesen hallanám, hogy alakult:) )

2021. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1,-nek üzenném: ráírtam mert láttam valahol aztán megakartam kérdezni hogy ő volt e, normális volt viszont megint nem válaszolt úgy hogy látta az üzimet, a társaságban gyakran sértően beszél velem de más lányokkal is szokott így
2021. júl. 7. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes...

Ez alapján fogalmam sincs, mit akar.

2021. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!