Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondja a srac hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a srac hogy jelenleg nem akar tolem tobbet, akkor az igy is marad majd valoszinuleg?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiut nem olyan regen, aztan egy hete mondta nekem hogy nagyon kedvel meg minden okes kozottunk, erzi a kemiat de jelenleg nem erzi ugy hogy kepes lenne belemenni egy kapcsolatba. Randiztunk parszor, azt ia mondta, hogy szeretne, ha ez igy megmaradna, kozottunk (talan itt a tobb mint baratsagra utalt) de nem akarja, hogy ugy tekintsek ra, mint paromra

2021. júl. 15. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz ebbol tobb kesobb se
Kesobb meg lehet komolyabbra fordul
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Fura, ezt inkább nők szokták mondani.


De ha jól értem, szívesen kúrogat, de közben hűséget nem ígér. Hát, ez nem túl biztató.

2021. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Igen, bocsánat a kifejezésért de ingyenlyuknak használna, addig jó lennél amíg nem talál valakit aki tetszik.

Mondanám hogy ha van egy kis tartásod akkor koptasd le a fenébe és keres egy olyan srácot aki képes lenne megbecsülni, de mivel tini lány vagy tök felesleges ilyenről papolni, a vége az lesz hogy lekoptatod, valahogy visszakönyörgi magát és megdönget...

2021. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért valamilyen szempontból rendes a sráctól, hogy ezt így elmondta. Ha te úgy vagy vele, hogy nem zavarna, hogy ő miközben veled van másfelé is kacsingatna, akkor ugorj bele. Viszont, ha te kizárólag komolyat szeretnél vele és nem tudnád magad túltenni azon, ha pár szex után mást keresne, akkor semmiképp se menj bele.

Ha jól elvagytok, akkor maradjatok csak barátok, aztán ki tudja..előbb utóbb csak lesz igénye neki is egy komoly kapcsolatra.

2021. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ismertuk meg ki elegge egymast szerintem. En se ugranek fejest szivesen most egy komolyabb kapcsolatba. Lehet erre azt kene mondani, hogy majd az ido megoldja vagy ahogyan a sors alakitja. Vagy az is lehet mindkettonknek jobb ez az allapot igy, ahogyan most van
2021. júl. 15. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, ez csak később fog kiderülni. Jelenleg nem akar barátnőt, de ez nem azt jelenti, hogy ki fog használni. Ha jó gyerek, akkor őszinte. Annak idején én is megkaptam azt a szöveget egy sráctól, hogy most nem akar barátnőt stb, stb. Nem írok kisregényt, mostanra 11 éve együtt vagyunk. Te sem akarsz most kapcsolatot, ő sem akar. Adj időt magatoknak, ismerkedjetek először. Nem kell kapásból beleugrani egy kapcsolatba, pláne úgy, hogy azt sem tudod, hogy őszinte-e hozzád.
2021. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-os koszonom, valahogy en is igy latom ezt az egeszet. Mindkettonknek gyorsan jott az egesz, es talan jobb is ha most varunk vele. Meg fontos ugyebar kiismerni a masikat
2021. júl. 15. 20:39
 7/8 A kérdező kommentje:
2-es nem latsz bele annyira a helyzetbe, hogy ezt igy megallapitsd. O maga mondta hogy nem akar szexpartnerkent kezeni, es nem is eroltette a szexet amugy se.
2021. júl. 15. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy így marad lehet hogy nem. Tulajdonképpen idő kell neki hogy átgondolja. Várjatok még a kapcsolattal ismerkedjetek és utána eldől hogy mi lesz
2021. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!