Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez hülyén fog hangozni, de mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hülyén fog hangozni, de mi az a szerelem? Számotokra ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mármint, romantikus szeretet. De ez mit takar? Az utóbbi években nem éreztem szerelmet senki iránt, és arra jöttem rá, hogy nem igazán tudom megkülönböztetni a romantikus szeretetet a platonikus szeretettől. Igazán sokat segítenének a válaszok. :)

2021. júl. 22. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltál még szerelmes. Ha szerelmes leszel, akkor tudni fogod, hogy az valóban szerelem. Hiába magyarázzuk, ezt érezni kell.
2021. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Szaporodási ösztön
2021. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A kettes le lett pontozva, pedig biológiailag nézve a szerelem tényleg az.
2021. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teljes biztonságérzet, bizalom, őszinte szeretet, az a pillangós érzés a mai napig a hasamban, ha rámnéz, és mégsem szorongok ettől. Hogy tud kezelni, ha szomorú vagyok. Szavak nélkül is tudja, mi a bajom.
2021. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerű biológiai szükséglet. Egy halom biokémiai és neurológiai folyamat ami evulúciós szempontból a párosodást hivatott elősegíteni.

Egyszerű "biológiai szükséglet", mint pl az evés. Mind a kettőnél vannak válogatósak, kinek ez tetszik, kinek az. Sokan lefotózzák. Lehet egyszerű szükségletként tekinteni rá, bármivel megelégedni és vannak "ínyencek" is...

2021. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!