Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimis fiúk,ti jártatok/járnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis fiúk,ti jártatok/járnátok picit husisabb lánnyal? Kedves/aranyos lenne veletek és jól kijönnétek egymással. (Lányok egyaránt irhatnak élményeket és sztorikat ezzel kapcsolatban)!^^

Figyelt kérdés
Mi számít nálatok már barát zónában?Érdekelnének értelmes válaszok és tapasztalatok.Most kezdem a gimit és megfordult már párszor ez a kérdés a fejemben...

2021. júl. 24. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, szamomra a nagyon kicsit testesebb lanyok jonnek be leginkabb, nemtudom nalatok mi szamit "husisnak" de nalam az ilyen atlag testalkat ami bejon, legyen azert a lanyon mit fogni
2021. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy barátnőm gimi 2.évében, ő husisabb volt, ilyen négyzet alakkal. Különösebben még nem is volt domborulatai, így nem javított rajta sajnos az sem. Egy vele azonos testalkatú osztálytársunkkal (fiú) jött össze.
2021. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem voltam gimis, szakközépiskolába jártam.

Volt duci barátnőm, kedves volt, jól kijöttünk. Később szakítottunk egyéb okokból kifolyólag, de utána is beszélgettünk még sokáig. Most is összejönnék duci lánnyal. Persze azt tisztázzuk, hogy a duci és a kövér nem ugyan az. Suliban is volt olyan lány akinek a bokája is olyan volt, mint nekem a vádlim. Meg olyan felkarja, mint nekem combom. Na az olyan lányokat nem nevezném már ducinak.

Míg van némi felesleg egy lányon és esetleg szépen is oszlik el meg minden, addig szerintem még szexis is. Itt is volt egy gyakoris lány aki egyszer küldött képet (nyílván ruhában), neki is bejött az alakja.

De vannak olyan fiúk/férfiak akiknek kimondottan ez jön be.

Volt egy olyan pár is ahol a lány tényleg nagyon kövér volt, oké arányos volt, de kövér. Bár abból is az enyhén sportosabb, aki nem zihál ha meg kell tenni 1-2kilómétert sétálva. Na ennek a lánynak is egy aránylag jóvágású izmosabb pasija volt. Nem tudom, hogy hogyan akadhattak össze, de szerették egymást, nyílvánosan is mindíg ölelkeztek, fogták egymás kezét.

Ja ez a srác gimis volt, ha jól tudom.

2021. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze tisztában vagyok vele,hogy mi a különbség közte,csak 4 hónapja életmód váltásba kezdtem és sikerült is leadnom 9.5 kg,de attól félek hogy gimiig nem lesz meg a kívánt alakom ezért erdekelt hogy a fiúk mennyire buknak erre.
2021. júl. 24. 22:03
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

A ducibb lányok ugyancsak tudnak nagyon csinosak lenni, pláne ha egy szép mosoly és kedvesség is társul hozzá.

A lényeg, hogy arányos legyen egy lány (értem ezt az alatt, hogy nem néz ki túl jól, ha valakinek vékonyak a karjai, ehhez meg társul egy nagyobb pocak) és ne hanyagolja el magát.

Valakinek pl kifejezetten jól áll és vonzóvá teszi egy teltebb csípő, körteforma, húsosabb combok...stb

2021. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Picit husisabb lánnyal simán járnék, ha az arca, illetve a személyisége is tetszik.:)
2021. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
a "picit husisabb" nekem már dagadtnak számít, dagadt lánnyal pedig nem járnék
2021. júl. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Légy nagyon óvatos a fogyással. Nem kell az első napon tipp-toppnak lenni.
2021. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem jönnék össze olyannal, akinek nincs annyi önkontrollja se, hogy épen tartsa a testét és ne zabáljon állandóan
2021. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Annyira imádom, mikor egyesek szerint csak a táplálkozási szokások tehetnek valaki alkatáról. Tudjátok, nem mindenki szerencsés alkat és ha önsanyargatással tudnám csak elérni, hogy vékony legyek, akkor köszönöm, nem kérek belőle. :D Határozottan nem zabálok, és még mozgok is, de ezt kaptam az élettől, volt honnan örökölni.


Most egy nagydarab kézilabdás lánynak is beszólnának az ilyen emberek, csak mert nem nekik tetsző alkat? :D (ha nem sportolna, akkor sem lenne kisebb valószínű) Ízlések és pofonok. Akit nem vonz a nagyobb alkat, legalább azt fogadja el, hogy van, akit nem zavar.


Én speciel sohasem külső alapján választottam magamnak párt. Volt mackósabb, izmosabb de egyik sem az a kigyúrt típus(3 exem összehasonlítva). És egyiknek sem okozott gondot az alakom, sőt. :D


Csak meg kell találni azt, aki olyannak becsül, amilyenek vagyunk!

2021. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!