Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, hogy 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 16 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem rosszul magam emiatt. Nektek hány éves korotokban volt az első?

2021. júl. 26. 19:41
 1/7 anonim válasza:
98%

Nem kor függvénye, emiatt ne izgulj!


Majd eljön az ideje ennek is, amikor egy olyan társa találsz egy lányban, hogy minden kétséged elmúlik! :)

2021. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Negyven vagyok, nekem sem volt még.
2021. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha átmész a gyakori felnőtt párkapcsolatok részre ott majd' minden harmadik posztban azt kérdezik hogy normális-e ha 25-30-35 évesen még nem volt párjuk. :) Nem vagy lemaradva, párom első kapcsolata 20 évesen volt, most már pedig az én vőlegényem, több ismerősöm is 20 felett talált párt úgyhogy van még időd bőven :)
2021. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális, ez nem verseny. Nekem 18 évesen volt az első.:)
2021. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem verseny, 16 évesen még bőven ráérsz. Én tizenkilenc leszek, de még nekem sem volt barátom, pusztán abból kifolyólag, hogy inkább a sulinak szenteltem a figyelmem. Szóval még simán ráérsz.
2021. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
nekem 20 évesen volt az első
2021. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Tipp: ne hazudj arról, hogy még szűz vagy.
2021. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!