Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha kapcsolatban van miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban van miért tesz ilyet?

Figyelt kérdés
Korábban nekem udvarolt, de akkor még nekem volt valakim. Azóta a kapcsolatom véget ért és közben neki is lett valakije amíg nekem volt. Úgy érzem, a másik csaj még nőtt hozzá fel, 5 év van köztük. Ő 21, a csaj 16 éves. Velem továbbra is jó kapcsolatot ápol, szoktunk kettesben talizni. Azt mondta hogy simán találnék pasit magamnak mert szerinte nagyon szuper csaj vagyok. Amikor a szemébe néztem, akkor megkérdezte hogy csókjelenetet várok? Illetve azt is hogy reméli valami romantikusat fogok mondani és hogy nagyon igézően tudok nézni meg valami miatt hozzám is vonzódik. Aztán többször a számhoz közelített de végül csak az ajkunk ért össze. Ezt egy fiú baráttól mire véljem?

2021. júl. 30. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű hogy meg szeretne dugni 🤷‍♂️
2021. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is simán megdugna barátként.

Nagyon vigyázz...

2021. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert te felnőttél hozzá? Az első alkalommal amikor bevetette a "játékát", te ugrottál és hagytad hogy lecsókoljon. Mivel téged nyilvánvalóan megdugna, hogy ott a barátnője te sem számíthatsz neki sokat,ha netalán összejönnétek, ugyanez várna rád is. Kicsit gondolkozz, gondolom nem szeretnéd ha megdugna és eldobna mint egy koszos rongyot.
2021. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert simán hagyod magad? Más sem csinálná másképp..max a farkát a szádba tenné.
2021. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%
Ágyba szeretne vinni. Mennyi komoly a 16 éves lánnyal a kapcsolata? Ha nem komoly, az is lehet, hogy veled akarná a kapcsolatot. Ha komoly, akkor egyértelmű, mire kellesz. xD
2021. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján túlságosan nyomul, ami arra utal, hogy gyors sikert szeretne. Szerintem ne legyél a következő prédája...
2021. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tud választani kettőtök között. Felejtsd el.
2021. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
szo
2021. aug. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!