Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú beszélgetés közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú beszélgetés közben ezt írja: “Hát te hülye vagy😂😂” akkor azt jó vagy rossz értelemben mondja?Vagy tényleg így gondolja, vagy csak vicc?

Figyelt kérdés

#beszélgetés #kapcsolat #barátság, szerelem
2021. aug. 19. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha jó viszonyban vagytok akkor vicc, jó értelemben mondja. Akikkel lányokkal jóban vagyok szoktam durvábbakat is mondani, mert tudom, hogy veszik a lapot, nem sértődnek meg.
2021. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. aug. 19. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire írta. Ha előadtad, hogy az oltással becsippelnek és irányítják majd a gondolataidat és 5g-t is fogsz sugározni a molyembereknek.... Na akkor az egy negatív dolog.

Ha poénkodtál és ezt írta, akkor szimpi vagy neki. Én bezzeg soha nem fogok ki egy vicces lányt.

2021. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Csak viccből írta hiszen volt nevető smiley.
2021. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez aranyos. Én felnőtt nő vagyok és nekem is szoktak ilyet írni barátaim, és imádom amikor írjak, olyan közvetlen dolog számomra.
2021. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire írta. Ha azt mondtad szerinted a Föld lapos, vagy a horoszkóp valid, akkor komolyan mondta. Ha valami vicces butaságot akkor csak viccelt
2021. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Attol függ milyen viszonyban vagytok.. de én megsértődnék
2021. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ mennyire vagytok jóba és mire írta. Nekem van egy fiú ismerösöm aki szinte már a testvérem és sokszor mondunk ilyeneket poénból a másikra.
2021. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!