Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem sok a korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 16(fiú) éves vagyok, a szerelmem meg 20. Már egy fél éve együttvagyunk. Ő már egyetemista, én meg még suliba járok. Szerintetek nem sok a 4 év korkülönbség?
2021. aug. 21. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ebben az irányban sok. A legtöbb kapcsolat ezt nem éli túl. De próbálkozni lehet.
2021. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem zavar hogy mások is rakják, akkor nem sok.:)
2021. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy 20 éves fiú járhat 16 éves lánnyal, akkor fordítva is. Az, hogy meddig maradtok együtt, hát na, megkell próbálni, máshogy nem derül ki.
2021. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3as írja:)
2021. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A kor csak egy szám.
2021. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy ez ne zavarjon. Ha fél éve működik, ne agyalj ezen. Ismerek ilyen párt.
2021. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem picit sok lenne így nőként ha a srác ennyivel fiatalabb.. de ha igy is szeretitek egymást meg jól kijöttök akkor nem probléma szerintem
2021. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok lenne és valamelyikőtöknek nem lenne így jó, akkor nem lennétek már együtt fél éve.:)
2021. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SIDLER22 ***** válasza:
66%

A korkülönbség mindig egy ilyen szürke zóna volt főleg társadalmi meg etikai szempontból meg más területeken is. Ahány ember annyi hozzáállás. Nem igazán lehet hova rakni ezt a témát. Valamikor úgy állnak hozzá mint a melegséghez, hogy mindenkinek magánügye. Valamikor meg úgy mint egy enyhébb pedofíliához. Én például 21 vagyok. Ha nem számítana a kor csak az, hogy mennyire érett szellemileg akkor talán még egy 12 évessel is összejönnék (bár az már tényleg a legalja). Ha ez megtörténne gondolom nagyon sokan pedofilnak tekintenének meg satöbbi... Viszont amint eltelne egy 3-4 év, senkinek semmi baja nem lenne vele.

Most persze lehet azt mondani, hogy 12 éves lánynak nem kell pasi, de ha egy hasonló korosztályú srác megy oda hozzá és azzal jön össze azzal már semmi probléma. És általában a 12-13 éves srác sem akar kevesebbet mint a 21 éves.


Visszatérve a kérdésre, szerintem nem nagy különbség. Rengeteg 20 éves lány van aki értelmileg 13 éves. És rengeteg 16 éves srác van aki értelmileg 24 szóval ennek így nincs nagy jelentősége.

2021. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!