Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen barátra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen barátra gondolt?

Figyelt kérdés

Na szóval beszélek egy lánnyal, ő tudja hogy bejön nekem meg ez kölcsönös is, csak ma kaptam tőle egy olyan üzenetet hogy: A barátommal takarítottam

Szerintetek pasija van?😅

Vagy csak egy szimpla barát?



2021. aug. 28. 04:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még mi sem tudhatjuk biztosra. De nyilván okkal említette meg neked, azt a "barátot".
2021. aug. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt írta, biztosan oka van, hogy tudatni akarta veled.

.

"Szerintetek pasija van?😅"

Biztosra veszem, hogy vagy van, vagy nincs.

2021. aug. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából nemrég elhívtam egy randira amire el is jött, de erről nem is beszéltünk, nem is mondta hogy lenne valakije
2021. aug. 28. 06:15
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát az ember nem szokott lazább barátokkal takarítani. Le akar koptatni.
2021. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg
2021. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyet írni én a haveromra szoktam gondolni, de kérdezz rá nyugodtan
2021. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
80%
Lehet nem is takarított senkivel, csak így próbál meg lerázni Téged.
2021. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már randizni is voltatok, akkor simán visszakérdezhettél volna, hogy "Melyik barátoddal?". Beszélj vele erről mindenképp, ha akarsz tőle valamit.
2021. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
83%

Biztos hogy kölcsönös? ÉS biztos hogy tudta, hogy te randinak veszed és nem csak baráti találkozásnak? Hogy őszinte legyek, én már néztem be ilyet.

Fontos hogy hogyan írta: A barátjával vagy EGY barátjával. ha azt hogy "A" barátjával, akkor igen, az nagy valószínűséggel a pasiját jelenti.


az hogy eddig nem mondta hogy van valakije azt is jelentheti hogy nem volt benne biztos hogy lesz belőle valami, de már alakult a dolog, mindenesetre nem akart még róla beszélni. és ez úgy is lehet, hogy esetleg veled randizott.

az én tippem az, hogy van pasija, és ezzel akarta gyengéden a tudomásodra hozni.

2021. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, nagyon fontos, hogy határozott vagy határozatlan az a névelő. Kérdezd meg, mert tippelgethetünk mi itt, meg te is agyalhatsz rajta, de felesleges és bizonytalan a dolog, és ha egy kérdéssel elintézheted, miért ne tennéd?
2021. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!