Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit csináltok, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csináltok, ha egy lány tetszik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Folyton bámulom meg mosolygok rá. Máshoz nincs bátorságom.:(
2021. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmit.
2021. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Úgy is elútasít, kiröhög, vagy kigúnyol. Majd akad neki valaki màs...
2021. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Úgy alakítom a helyzeteket, hogy beszélgetni tudjak vele,ha nem egy az érdeklődésünk és nem élvezem vele a társalgást, akkor hagyom, ha jó fejnek tűnik, akkor meghívom valamire stb.

Vannak nővéreim, megtanították, mire vágyik egy lány

2021. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen furcsa módon mindig a közelében vagyok, ha látom hogy vevő rá, akkor elhívom valahová.
2021. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Majdnem mint az 1-es csak én mosolyogni sem szoktam rá. Kb. semmi jelet nem adok egy lánynak, ha tetszik, csak nézem, amikor nem látja, de azt se feltűnően, hogy mások se lássák. Volt egy lány, akivel tudtam beszélgetni, de ott nem is én kezdeményeztem mondjuk, meg azok sem igazán beszélgetések voltak, hanem apró kis szóváltások munkával kapcsolatban. Mégcsak nem is szoktam zavarba jönni, válaszolok, ha kérdez, vagy mond valamit aztán annyi. Tehát ja, szerintem rajtam lehet a legnehezebb látni, ha szerelmes vagyok, mert szinte semmi jelét nem mutatom.
2021. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok közel kerülni hozzá, beszélgetni vele, mosolygok rá, utalásokat teszek, keresem a szemkontaktust.:)
2021. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok mindig többször a közelében lenni, sokat nézek rá, stb.
2021. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc könyvemmel a kezemben megkínálom csokival és máris megvan a beszélgetős téma. :)
2021. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Megörülök neki. Aztán keresem az alkalmat, hogy megszólíthassam. Elbűvölöm a dumámmal. Aztán randira hívom. Megfogom a kezét. Hazakísérem. Aztán valamikor, pár nap múlva megpróbálom megcsókolni.
2021. szept. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!