Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elutasítottam de megbántam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam de megbántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársamról van szó...Most kezdtünk az új suliban, (középsuli) és az osztállyal áprilisban már beszélgettünk. Ez a fiú összejött az egyik lánnyal (aki szintén osztálytársunk) április végén, aztán május közepén szakítottak, mert a lány kicsit egyedül szeretett volna lenni. Ezekután május végén raktam ki pár képet magamról, amit ez a fiú is látott, és rám írt, elkezdtünk beszélgetni, és kb egy hónapig beszéltünk mikor elmondta hogy tetszem neki, meg minden reggel meg szokta nézni a képeimet, nem tudja hányszor mondja el még, hogy milyen gyönyörű vagyok, imádja a stílusomat, meg ilyenek..Meg is kérdezte, 2-szer hogy járnék-e vele, de nemet mondtam...Persze ezek jól estek meg minden, de én akkor egy nálam idősebb srácért voltam oda és nem foglalkoztam ezzel a fiúval meg úgy voltam vele hogy osztálytársam lesz azzal pedig nem kéne járnom, plusz nem is találkoztam még vele, csak képről láttuk egymást. Sokszor írt, én pedig kezdtem unni ezért ignoráltam...Kérdezgette hogy mi a baj miért nem írok, de azt írtam neki hogy dolgom van, nem érek rá..Majd ezek az üzenetek megszűntek. Júliusban megint össze jött azzal a lánnyal akit az előbb említettem. Azóta nem ír, és még mindig együtt vannak. Lehet hülyén hangzik de kicsit megbántam, mert ugye ma taliztunk a suliba, és élőbe tök helyes meg minden..Nem mondom hogy jaj őrülten imádom és kell nekem, mert azért nem..csak talán kicsit sajnálom hogy visszautasítottam..Nemtudom mit tegyek.

2021. szept. 2. 00:17
 1/7 anonim válasza:
26%
Beszélgess vele többet, csak úgy
2021. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Ilyen az élet. Amikor legközelebb az életben elérhetetlent játszol, mert legyezi az egód, akkor idézd fel a mostani pofáraesés érzését, és gondold újra.
2021. szept. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hajó elment. Majd jön másik. Amíg elérhető volt, nem kellett, amikor más elvitte, érdekessé vált.

Nagy valószínűséggel, ha igent mondasz, akkor is visszateper az előzőhöz, hiszen a lány akart szünetet.

Ezekre az “iskolákra” szükség van az önismerethez, emberismerethez.

Tini vagy, előtted az élet. Minél több tapasztalat (nem lefekvésre gondolok fűvel-fával), annál nagyobb az esély, hogy felnőtt korodra jól válassz.

2021. szept. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
"Júliusban megint össze jött azzal a lánnyal akit az előbb említettem." Lájkold a szerelmes képeiket.
2021. szept. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos minden lány így működik: amelyik fiúnak párja van, az jobban tetszik nekik.

Legközelebb próbálj meg inkább előre gondolkodni.

2021. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Egészséges mértékben jó, ha valaki elérhetetlennek mutatja magát, de azért ezzel sokáig nem lehet játszani, pont emiatt.

És a kövi tanulság, ha mégegyszer ilyen van, akkor találkozni kell. Képen nem mindenki olyan, mint élőben.

2021. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őket. Ez a fiú hol ide, hol oda repked, mint a madár ágról-ágra. Ne bánjad, hogy nemet mondtál neki. A tanulságot azért leszűrheted (fentebb már leírták).
2021. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!