Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kivel táncoljak a szalagavatómon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel táncoljak a szalagavatómon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ebben a tanévben lesz a szalagavatóm, de még nem tudom, hogy kivel táncoljak. Pontosabban van egy fiú az osztályban, akivel nagyon szívesen táncolnék, sokáig csak barátok voltunk, de az utobbi 1,5 évben elkezdtem többet érezni iránta. A probléma az, hogy az egyik barátnőm már megkérdezte tőle, hogy táncolna-e vele és ő igent mondot. Mit csinálhatnék, tényleg nagyon szeretnék vele táncolni és esetleg akkor lenne elég merszem bevallani neki, hogy belészerettem.


Előre is köszönöm a segítséget. 17L



2021. szept. 3. 14:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem mond el a barátnődnek hogy szerelmes vagy belé és hogy szeretnél vele táncolni. Ha kedves szerintem megtudjátok oldani hogy mással táncoljon te meg azzal a fiúval.
2021. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.


Az a baj, hogy félek elmondani bárkinek is hogy szerelmes vagyok belé, nem akarom, hogy esetleg a fülébe jusson és elveszítsem, mint barátot. Tudom, hogy ez hülyeség, de inkább leszek csak a barátja, minthogy teljesen elveszítsem.

2021. szept. 3. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire bízol a barátnődben? Mert így úgy tűnik nem nagyon. Egyébként ha te mondod el neki, akkor is fent áll ez a kockázat.
2021. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Minden másban bízom benne, de ha arról van szó, hogy mondjam el neki ki tetszik akkor inkább hallgatok. Félek, hogy véletlenül elkotyogná valakinek.

De azt hiszem nem igen lesz más választásom, ha táncolni akarok azzal akibe szerelmes vagyok.

Még annyi, hogy nem szívesen beszélek másoknak a szerelmi dolgaimról bizalom ide vagy oda

2021. szept. 3. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátnődnek. Ha megkéred rá, akkor nem fogja elmondani másnak. Oldd meg a helyzetet gyorsan, mert a próbák megkezdése után már nem lesz lehetőség párcserére.
2021. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Pedig nem ez a legnagyobb téma.
2021. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megpróbálok beszélni a barátnőmmel.


Még egy kérdésem lenne. Ti ebben a helyzetben a fiúnak elmondanátok, hogy már régóta nem barátként néztek rá? Kicsit félek, hogy ezzel mindent tönkretennék.

2021. szept. 3. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Én elmondanám a helyedben. Ha most nem tetszel neki, akkor később sem fogsz, viszont az esély most ott van előtted. Illetve, ha most elutasít, akkor nem fogsz tovább kétségek közt élni vele kapcsolatban.
2021. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Végül mi lett?
2021. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül egy másik osztálytársammal fogok táncolni, aki nagyon kedves és mivel ő kérdezett meg engem nem utasítottam vissza.Egyenlőre nem mertem elmondani senkinek, hogy mit érzek, de talán idővel összeszedem magam. Azt hiszem, ez most így tiszta

2021. szept. 26. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!