Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak arra kellek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés
Egy fiú elhívott randizni, miközben ő maga is tudja hogy külföldön fog tanulni. Napi szinten ír nekem, bókolni is szokott, utazik értem 160 km-ert. Nekem szimpatikus csak bezavar hogy külföldre megy tovább. Ha tudja hogy megy el miért hív el randizni? Csak szexet akar?

2021. szept. 4. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a szex temarol beszelget, es sokat beszelgettek, akkor nyilvan bejossz neki
2021. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Még indulás előtt be akar cserkészni valakit, gondolom nem akar ilyen szintű távkapcsolatba belemenni. De mondjuk az sem mindegy mikor megy külföldre, ha a közeljövőben akkor egyértelmű, hogy nem akar semmi komolyat.
2021. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 év múlva

Viszont ha nem írogatna mindennap és érdeklődne velem kapcsolatos dolgokról meg beszélne akkor még en is kijelentém egyértelműen hogy csak az kell neki, de így..

2021. szept. 4. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nehogy azt hidd, hogy ha sokat írogat, érdeklődik, akkor biztos rendes kapcsolatot akar, meg szerelmes. Sok színész van, aki képes teljesen levenni a lábáról, meg eljátszani az úriembert, aztán amint megvoltál neki, vége a színjátéknak.

Persze ez nem jelenti azt, hogy csak arra megy, lehet úgy gondolja, hogy 1 évig együtt lehetnétek aztán meg lesz ami lesz.

2021. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!