Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha NAGYON tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha NAGYON tetszik egy lány? Már annyira szerelmes vagyok belé h nem Tom mit csináljak

Figyelt kérdés

Annyiraaaa gyönyörű h nemtom kifejezni szavakkal🥰😍Imádom a stílusát meg mindenét egyszerűen tökéletesss Növérem osztálytársa amugy Szovval igen sajna idősebb nálam 2 évvel... pont ezért félek h nem kellenék neki:(( Mert Tini lányoknak az idősebb fiúk tetszenek nem? ahj de annyira szép lány Szerencsére a nővérem nagyon jóba van vele és amikor suliba van mindig lefotózza nekem és elküldi 😳❤️ hétfőn azaz holnap mennek valami gyakszi helyre innen 1 óra séta és arra gondoltam mennek én is csak nem tom h én odamehetek-e mondjuk egy napot kihagyok a sulimbol.. Olyan szép nemtudom mit tegyek félek h nagyon gyereknek tart v nemtom..Elvileg van egy fiú aki tetszik neki :valami idősebb de nincsenek együtt (

❌f



2021. szept. 5. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira tetszik akkor kezdeményezz, és kiderül
2021. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Hany éves a csaj?
2021. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
"mondjuk egy napot kihagyok a sulimbol.." Hát kár lenne egy olyan csajért, aki valószínűleg le se fog tojni, mert kisfiú vagy hozzá képest. Pláne ha másba van belezúgva. Megspórolhatsz magadnak egy jó nagy pofára esést.
2021. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nővéred mindig küld róla képet, akkor minden bizonnyal tud arról, hogy szerelmes vagy lányba. Miért nem kérsz tőle segítséget? Pár tanáccsal biztos el tud majd látni, ha annyira jóban vannak.:)
2021. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. Őőő...ez ink nem publikus ha nem gond..😅

Köszi a valaszokat!

2021. szept. 5. 17:57
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
45%
Hogy mit csinálj? Nőj fel a feladathoz!
2021. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen a nem publikus te szerencsétlen.

Vagy még nincs 12 éves se és azért?

Akkor viszont te max 10 éves vagy.

Ebben az esetben még a mecsboxaiddal játszál, ne a fütyiddel. A dúgást meg hagyd meg a nagyoknak

2021. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!