Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy introvertált fiú felé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált fiú felé hogyan nyissak?

Figyelt kérdés
Mik lehetnek azok a non-verbális jelek, amelyekből lehet tudni, hogy kedvel? Főleg úgy, hogy eléggé visszahúzódó a fiú. Hogyan kezdeményezzek nála? Hogyan deríthetem ki, hogy kedvel?

2021. szept. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én introvertált fiú vagyok. Nekem ha tetszik egy lány, akkor folyton bámulom, keresem vele a szemkontaktust, mosolygok rá stb. sajnos máshoz nincs bátorságom. Pl.: kezdeményezhetsz nála úgy, hogy ha egyedül van leülsz mellé és elkezdtek beszélgetni, mosolyogj rá, faggasd ki stb. Ha látod rajta, hogy nem igazán vevő rád, akkor inkább hagyjad. Ha viszont élvezi a társaságodat, akkor nyert ügyed van. A fiúnak vannak barátai? Ha vannak, akkor tőlük is kérhetsz segítséget.
2021. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-essel ellentétben én még csak nem is keresem az adott lánnyal a szemkontaktust és mosolyogni sem szoktam rá, csak nézem ha nem látja. Úgyhogy rajtam kb. lehetetlen látni ha szerelmes vagyok.
2021. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2.-essel egyetértek,ugyanez vagyok 16/F
2021. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátokon keresztül rákérdezni nem buta ötlet. A legtőbb jelet beszélgetés közben lehet észrevenni, úgyhogy a beszélgetés mindenképp fontos.
2021. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó, részleteznéd ezeket a jeleket?
2021. szept. 5. 18:03
 6/6 anonim válasza:
6%
SEHOGY !! Az ilyen emberek mentalisan betegek !!
2021. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!