Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért bunkó velem egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkó velem egy srác állandóan úgy, hogy én nem ártottam neki semmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú aki már régóta tetszik. Az elején amikor megismertem tök kedves volt velem, pedig másokkal nem mindig az. De pár hete nagyon bunkó lett velem, pedig nem történt semmi. Azt hozzáteszem, hogy nem szoktunk beszélni semmilyen kapcsolatunk nincs, úgy értem, hogy egy szakkörre járunk és amikor azon kell valami miatt beszélnünk csak akkor szoktunk szólni egymáshoz. Na és ennek az elején tök normális, kedves volt, de pár hete bunkó lett, szinte emberszámba sem vesz... Miért lehet?
2021. szept. 10. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Megtudta rólad a pletykát.
2021. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem terjed rólam semmilyen pletyka.
2021. szept. 10. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet, ennyiből nehéz megmondani.

Lehet, hogy tetszel neki, de valamelyik haverjától azt az utasítást kapta, hogy legyen veled bunkó, mert egy lánynak az jön be.

2021. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"bunkó vagyok így csajozok" van ez a film, nagyon szar, de ha akarod nézd meg.
2021. szept. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerek-perec kérdezz rá a változás okára.
2021. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Nem olyan egyszerű az. Az a baj hogy kicsit tartok tőle. Nem szoktunk soha beszélni ezeken kívül. Semmilyen kapcsolatunk nincs...

2021. szept. 11. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig azt ajánlom, hogy ha teheted, ne izgasson a viselkedése. Idővel majd kibújik a szeg a zsákból...
2021. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!