Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet csajozni az iskolában?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet csajozni az iskolában?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mindenhol máshol, csak itt neccesebb, mert ha nem jön össze, vagy összejön de később szakítotok, akkor elég kínos helyzetek alakulhatnak ki.
2021. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ott a legkönnyebb, mindig adódik olyan szitu hogy valakivel kavarj (legalábbis nekem úgy volt).


Nem csináltam semmit csak szimplán vicces voltam, beszélgettünk velük... Meg jobban is néztem ki akkor mert gyúrtam, aztán jött minden magától nem kellett megszakdni.


Most már sokkal szarabb a helyzet 28f

2021. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Házi nyúlra nem lővünk.;)
2021. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként iskolatárssal szerintem nem olyan gáz ha szakítanak, azért több száz fős közösség, nem olyan egyszerű összetalálkozni, meg könnyebb elkerülni egymást (bár ilyenkor tuti nonstop összefutnátok). Osztálytárssal tényleg nem szabad, nyálas-szerelmes dolgok a többiek előtt, meg itt tényleg heti 40 órát összezárva lenni, senkinek nem ajánlom.
2021. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Osztálytársra én sem hajtanék, láttam már ilyen helyzetet amilyet fent írtatok. Végzős vagyok, fiatalabbakat próbálnék meghódítani. ;D
2021. szept. 12. 20:38
 6/9 anonim válasza:
100%

Végzősként csak hajrá. Te vagy az alsóbbéves lányoknak az isten, ha szakitotok vagy nem jön össze sebaj, te ugyis elhúzol egy éven belül.

Iskolában nem valami jók az esélyeid, el kell terelned a csajt különeső helyre, ami az iskolában elég nehéz, ott csak elkérni szabad.

Hívd el inni a dunapartra vagy valahova, ott történjen "csajozás". Nem rámenősen, mintha le se szarnád hogy igent mond vagy nem, úgy kell viselkedned az elején.

2021. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

szept. 12. 18:38


Tudod egyáltalán mire mondják azt hogy házi nyúl?

Úgy látszik nem. Mert ez egyáltalán nem az a helyzet.

A házi nyúl az akivel egy házba laksz. Vagyis valamelyik családtagod. Ezért mondják hogy arra nem lövünk, hogy az tabu.

De egy osztálytárs miért lenne az? Én rengeteg olyat ismerek akik a suliban jöttek össze. Sokan együtt is maradtak, már össze is házasodtak. Évek óta boldogok. Akik meg suli után szétmentek azok is élik tovább a kis életüket. Szóval ez nem a házi nyúl kategória. De az ember a rokonával akivel egy fedél alatt lakik csak ne dugjon már.....

Olyat is ismerek sokat akik egy munka helyen dolgoztak 30-40-50 éve házasok. Szóval arra miért nem lehet lőni? Csak kérdezem

2021. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Kivétel erősíti a szabályt én csak a saját tapasztalatomat írtam le.

A mondást te félre értelmezed mert ilyen értelemben(is) szokták használni.

További szép napot.

2021. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nálunk az osztályban többen is összejöttek egymással. Két párosból házasság is lett aztán, meg gyerekek. Én is összejöttem két osztálytársammal, de hosszútávú egyikből sem lett.
2021. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!