Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » ?Sziasztok !Sajnos nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

?Sziasztok !Sajnos nem tudom ezt senkivel megbeszélni és tőletek kérnék tanácsot .Másfél évig voltam együtt egy fiúval

Figyelt kérdés
Ő volt az első szerelem,viszont nem tudom eldonteni hogy szeretem e még vagy nem ,1 napja mentünk szét és ha lefoglalom magamat nem gondolok rá de ilyenkor amikor egyedül vagyok nem csinálok semmit akkor igen .Amikor együtt voltunk zavart a viselkedése a végére ,veszekedtunk sokat de közben a szerelem elmosta ezt.Az lenne a kérdésem ,hogy honnan tudom azt hogy szeretem e még vagy friss és ezért van ez és legutolsó amire gondoltam hogy kotodok hozzá.Azért másfél év egy hosszú idő és sokat voltunk abban az időben együtt .Szinte minden szabadidomet vele töltöttem .Előre is köszönöm a válaszod !

#tiniszerelem #Honnan tudom hogy szerelmes vagyok e meg bele
2021. szept. 13. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudod foglalni magad úgy, hogy nem jut eszedbe, akkor már nincs szerelem.
2021. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha Te szakítottál, akkor tudod az okát. Ha a fiú szakított, akkor vagy megmondta, vagy sejted ezt az okot. Zavart a viselkedése, sokat veszekedtetek. Itt a lényeg!

Hidd el, hogy most már csak az emlékek fűznek hozzá. Igyekezz túltenni magad rajta.

2021. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a mondás nagyon de nagyon igaz, hogy az idő megszépíti az emlékeket, és igen, 1 nap alatt is. Valahogy elhalványulnak a veszekedések. Nagyon fiatal vagy még, most ez sok időnek számít, és tényleg egy meghatározóbb időszak volt az életedben, de pikk pakk tovatűnik az emléke amint beköszönt egy új szerelem :)
2021. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

...."viszont nem tudom eldonteni hogy szeretem e még vagy nem ,...."


Húh, ez nagyon komoly. Pszichiátriai eset

Te nem tudod eldönteni szereted -e az illetőt akit ismersz. Sőt mi több ,másfél évig jártatok is együtt. Valószínűleg szex is volt. És akkor tőlünk kérdezi (vagyis tőlünk kérdezed) egy vad idegen, hogy szereti -e még a számunkra szintén vad idegen ismerősét.

Na én elmentem inni egy kávét. Te pedig kedves kérdező,keress fel gyorsan egy pszichológust a saját érdekében. Mert ez már orvosi eset

2021. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kerdeztem valamit ,nem hiszem,hogy en lettem volna az egyetlen ember aki így járt .Minek vagy itt ha nem tudsz normalisan válaszolni ? Mások érdekes módon tudtak de ezek szerint nekik is kell menniük pszichológushoz..Vannak olyan helyzetek amikor nem lehet dönteni és mástól kérsz segítséget ,ezt tettem végülis ez egy olyan oldal ahol ezt meg lehet tenni ugyanis GYAKORI KÉRDÉSEK .Szerintem el kellene gondolkodnod hogy volt e értelme amit írtál ☺️
2021. szept. 21. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!